Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Örülnél egy Fiskars késkészlet...

Örülnél egy Fiskars késkészletnek?

Figyelt kérdés

5 db kés, tartóban.

- Hámozókés, 7 cm

- Hámozókés, 11 cm

- Kenyérvágó kés, 22 cm

- Szakácskés, 20 cm

- Konyhai kés, 16 cm

Így néz ki:

[link]


A szüleimnek vettem ajándékba, de nem tudom, hogy jó ötlet volt-e. Tudom, hogy nem illik kést ajándékozni, de nekik az összes késük olyan vacak.

Te örülnél egy ilyennek?


2011. dec. 19. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Olyan szempontból örülnék, hogy a fiskars egy egész jó márka. De ha a gyerekem adná, akkor tuti felmerülne bennem, hogy valamit elszúrtam, mert nem tudja, hogy kést nem illik ajándékozni.
2011. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

60 éves nagyi vagyok, 3 évvel ezelőtt kaptam én is karácsonyra. Nagyon örültem neki.

Szerintem a szüleid is örülnek ha meglátják, de akkor a legjobban, ha használják.

2011. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem illik kést ajándékozni, ezért bizonytalanodtam el. De majd kérek cserébe 10 forintot és akkor mégsem lesz ajándék. :-)

Eredetileg csak egy kis apróságot akartam venni nekik max 2-2 ezer forint értékben, de ezt most sikerült nagyon jó áron megvennem. Tusfürdőt és dezodort úgyis vesznek maguknak, de jó minőségű késekre sajnálják a pénzt.

2011. dec. 19. 17:03
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Vegyél még 1-1 csokit nekik, és ajándékok átadásakor mondd el, hogy tudod, hogy nem illik kést ajándékozni, ezért (ez egyébként hihetetlen jó ötlet volt tőled :D) kérsz tőlük 5 forintot, de láttad, hogy mennyire jól jönne most ez a késkészlet és nem tudtad ott hagyni. Aztán add oda a két csokit "Boldog Karácsonyt" címszóval :)
2011. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem mert van elég kés :D Ki mondta ezt, hogy nem illik? Miért nem illik?
2011. dec. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem kötekedés csak még nem hallottam? Valami íratlan szabály?
2011. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ajándék, praktikus. Nekem is ilyen van. Mondd meg édesanyádnak, hogy ha piskótát süt a kenyérvágó késsel gyönyörűen fel lehet vágni lapokra, nem morzsálódik. Olyan jó dolgozni velük, nagyon ki van találva. Ritkán dicsérek meg valamit, de ezt muszáj. (Amúgy ajándékba kapta a férjem)
2011. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Ja, annak meg az az eredete, hogy vágó eszközt (kés, olló) azért nem illik ajándékba adni, mert elvágja a barátságot.(sötét babona)
2011. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
babona :D jó h*lyeség na mindegy
2011. dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hülyeség hogy nem illik


Ilyesmit néztem én is,mondtam is anyáméknak hogy ugyis karácsonyra tanácstalanok,egy ilyet elfogadnék...de inkább valami haszontalanabbat kapok,mert ezt nem illik...grrr....

2011. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!