Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A füstölőt el lehet oltani...

A füstölőt el lehet oltani mikor még nem égett végig úgy, hogy később újra tudjam gyújtani?

Figyelt kérdés
Elég hosszú az egyik fajta, és szerintem egyszerre elégetni sok lenne. Viszont nincs ötletem, hogyan olthatnám el úgy, hogy meg tudjam még gyújtani később. Mert egy csepp víztől elaludna, de gondolom ki is dobhatnám.
2011. dec. 20. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kiszedem a tartóból és a fába nyomom egy picit, hamar elalszik tőle. Utána nyugodtan bármikor újra lehet gyújtani.
2011. dec. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy ollóval szoktam levágni a parázsló részt.
2011. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gyúlékony felületen "lepiszkálom" az parázsló végét, nagyjából úgy, ahogy a cigarettából is kifordítják a parazsat, ha nem akarják végigszívni, de később még kellene.
2011. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Illetve már úgy is oltottam el füstölőt, hogy nedves rongyot nyomtam a parázsra. Ha jól kicsavarod, nem tud annyira átázni, hogy baja legyen.
2011. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

semmi baja nem lesz, ha vízbe mártod. én is így szoktam eloltani. megszárad hamar, pár órával később ismét meg lehet gyújtani, és ugyanolyan jól ég, mint eredeti állapotában.


én mindig így csinálom, és semmi baja nem lett.

2011. dec. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket.
2011. dec. 21. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!