Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehet füstölőt használni...

Hogy lehet füstölőt használni panel kisszobában, hogy ne legyen fullasztó?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 11:09
 1/5 anonim válasza:
erre énis kíváncsi lennék
2010. febr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most arról a vékony, kb 20cm-es rúdról van szó, amit meg kell gyújtani és jó illat lesz tőle, igaz?

Az egyáltalán nem fullasztó. Legalább is amiket eddig használtam. Igaz, nem panel kisszobában használom.

Mondjuk tedd ki az előszobába és a nyitott ajtókon bemegy a szobákba is és ott is jó illat lesz. Így talán nem lesz olyan tömény.

Vagy résnyire nyisd ki az ablakot, amíg ég és akkor felhígul a friss levegővel.

2010. febr. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha tudod, nyisd ki bukóra az ablakot, vagy ahogy az előző mondta, nyitott ajtó mellett füstölj, és akkor eloszlik az illat.

vagy: csak a felét égesd el, és nem lesz annyi füst a szobában egyszerre.

2010. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi a konyhában szoktunk füstölni. A kolbász még megmegy, de az angolszalonnát 5 napig kell füstölni, és a Mari néni a hatodikról már 3 nap múlva mindig jön, hogy nagyon nehezen vesz valahogy levegőt. Akkor ki szoktuk úgy résnyire nyitni kicsit az ablakot is.
2010. márc. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én viszegetem az egész lakásban :) Elkezdem a nagyszobában, beviszem a kicsibe, aztán a közlekedőbe, ahol egy kis huzat miatt megy a fürdőszobába és a konyhába is egy kicsi. Nem lesz az egész tömény, mindenhol kellemes illat lesz.
2012. aug. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!