Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Válaszút előtt állok: London vagy Skócia, Edinburgh? Aupair leszek, egyik család skóciai, másik londoni. Tapasztalatok esetleg, hol jobb élni? 20/L

2011-12-20 22:18  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Edinburg szép, London nem szép, de sok érdekes létesítmény van benne.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2011-12-20 23:54 Privát üzenet
Rengeteg ismerősöm ment ki és a következőket szűrtem le a meséikből:
London marha drága.
Skóciában minden évben visszaadják az előző évi adódat. Ezt bővebben nem fejtették ki gyanítom itt is van egy határ mert milliókat biztos nem fizetnek vissza de ezt több skóciai melóstól hallottam. Ennek utána kéne járni.
A skótok barátságosabbak és nyugisabbak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2011-12-21 01:05 Privát üzenet
Én Londont választanám. Ha még tanulod a nyelvet akkor nem biztos hogy a skót angol a legjobb. Igaz, ők jobban artikulálnak (sőt), ezért talán könnyebben megérted de ha később nem Skóciában akarod kamatoztatni a nyelvtudásod akkor gondjaid lehetnek.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2011-12-21 01:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Erős középhaladó vagyok, ami persze semmit nem jelent, mert ha beszélnem kell úgy érzem inkább alapszintű a tudásom!:D Eléggé társasági ember vagyok, sokan mondták hogy London ebből a szempontból jobb, de Skócia is tartogathat meglepetéseket. Ilyen téren van valakinek tapasztalata?

# 4/6Időpont 2011-12-21 06:33 Privát üzenet
AlexaScott nevű felhasználó válasza:

Én elfogult vagyok Skóciával, mert nagyon szeretem. :) Ajánlom az au pair blogokat összehasonlításnak... :)
[link]
[link]
[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 5/6Időpont 2012-01-07 00:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi:)

# 6/6Időpont 2012-02-09 10:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2 gyerekes család önerő nélkül, hogy juthat albérlethez, hitelhez vagy lakástámogatáshoz?
Csak nálam olyan a család, hogy egész évben le se sz*rják egymást, aztán jön a karácsony és előkerülnek az egész évben nem látott rokonok?
Milyen Stihl fűrészt ajánlanátok? Közösen vennénk egy benzines Stihl fűrészt (3 család) a télre való tüzelő felfűrészeléséhez.
Szeretnék érdeklődni, hogy mostanában aki építkezik mennyiből jön ki? Nálunk a család a nagyrészét meg tudná csinálni, csak nem merünk belefogni félünk, hogy elfogy a pénz menet..
Mennyire jöhet ki a rezsi 3fős család esetén? (pici baba+2felnőtt)
Hány köbméter meleg, illetve hideg vizet használtok egy hónapba? Hány tagú a család?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu