Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázbojler? Kivezetés kémény...

Gázbojler? Kivezetés kémény bélelés nélkül?

Figyelt kérdés

A gázbojlerunk 13éves és hát eljárt felette az idő parapett ha jól tudom nincsen kivezetése a kéményben,nem olyan fajta...ám mint megtudtam a mostani Eus előírás hogy ki kell béleltetni ill nem rakathatok fel ilyet..mondjuk van ismerős gázosunk aki JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ pénzért vállalná egy ilyen betételét..

Szóval azt mondták ne cseréljem le hiába régi,ha nincsen vele gond....de most elkezdett csöpögni....le kellene cserélnem..de milyen lehetőségeim vannak hogy ne kelljen kibéleltetnem a kéményt???Ha tudntok képeket belinkelni árral a lehetőségekről azt megköszönöm..

ja amúgy nagy 80literes a mostani.

Köszönöm!

Nem tudom számít e de a fürdő 10nm,és a spejz felöl 50*50es ablakon állandó a levegő csere.


2012. jan. 1. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Villanybojlerrel jársz jobban. Egyszerűbb, olcsóbb, nem lehet szénmonoxid mérgezést kapni tőle, és nem kell a kéményekkel sem szenvedni.
2012. jan. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem gázbojlerem van melléktermék megy a padlásra ha szabájos ha nem.
2012. jan. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!