Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiöntöttem a joghurtot az...

Kiöntöttem a joghurtot az ágyra. Bebüdösödhet?

Figyelt kérdés

Az előbb egy nagy joghurt fele kiömlött az ágyamra:S (elég híg fajta joghurt)

Vcpapírral (ez volt a legközelebb:D) leszedtem, utána meg vizes vcpapírral áttöröltem, aztán megtöröltem egy törölközővel.


Csak az lenne a kérdésem, hogy mivel tisztítsam meg? MErt félek, hogy ugye nm jött ki teljesen (beszívódott?) és nehogy bebüdösödjön, vagy penészedjen.


2012. jan. 4. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Miért nem tudsz asztalnál enni, mint a többi normális ember?


Nagy valószínűséggel be fog büdösödni.

2012. jan. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, eszméletlenül hasznos volt! :))
2012. jan. 4. 17:04
 3/13 anonim válasza:
Nem hinném hogy be fog büdösödni. Vizes ronggyal, szivaccsal megtörölgeted alaposan, és kész. Én ennyit csinálnék.
2012. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Csak attól félek, hogy az alsóbb rétegekbe ugye nem jut el a szivacs és onnan nem lesz kimosva, tehát ott nem büdösödik be akkor szerinted? Köszi a választ:)
2012. jan. 4. 17:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeded ki az ágyból maradéktalanul, meg fog savanyodni. Kicsit hányadék szaga lesz.
2012. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem:S De a kérdés igazából az lenne akkor, hogy hogy szedjem ki maradéktalanul?:(
2012. jan. 4. 18:14
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Talán vágd be a mosógépbe és mosd ki. Szerinted???
2012. jan. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt most irónikusan mondod, vagy komolyan? :D Mert ha utóbbi, akkor olvasd el még egyszer, ÁGYról van szó, azt meg nemtudom bevágni a mosógépbe:D Meg a huzatot, vagy kárpitot, vagy mit sem tudom lehúzni.
2012. jan. 5. 16:39
 9/13 A kérdező kommentje:
Na, eddig semmi szag, remélem már nem is lesz! :D
2012. jan. 10. 20:23
 10/13 anonim válasza:

Ha nem szagolgatod közelről az ágyat nem fogod érezni a szagot, így hogy letisztítottad vizes ruhával.

Következő lépésként próbáld ki a szőnyeg és kárpittisztítót :)

2012. jan. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!