Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki egy olyan...

Ajánlana valaki egy olyan oldalt ahol megtudok tanulni disznót vágni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni disznót vágni csak nem tudom hogy milyen oldalakon nézelődjek.
2012. jan. 13. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Netről nem tudod megtanulni,csak olyantól,aki gyakorlott benne.

Nem csak megölni kell a disznót,hanem szakszerűen megperzselni,forrázni, ketté hasítani és feldolgozni. Nem mindegy,hogy hol vagdosod össze! A hurka-kolbász készítés is külön tudomány.

Ha nem a saját házadban,saját magadnak akarsz majd disznót vágni,akkor nem is vághatsz disznót. Azt csak a hivatalos vágóhidakon engedélyezik.

2012. jan. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy disznót úgy egy 150 kg -osat hozd el hozzám megmutatom hogy kell levágni.Mert ezt könyvből nem lehet megtanulni.Persze a disznó fele engem illet cserébe.
2012. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem rosszindulatból,de hova fajul ez a világ,ha az internetről akarunk megtanulni disznót vágni????


Egyébként ez tényleg nem tudod így megtanulni,mi gyerekkoromban rengeteget vágtunk, sokat segítettem,de így sem állnék neki. Szóval keress egy hentest,vágóhidat,akihez többször elmehetsz és lassacskán megtanulhatod!

2012. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
+ ha beteg de ezt külsőre nemtudod megmondani? Pl valamelyik szerve másképp néz ki stb...Akkor mivan? :S Nem megy az ilyen könnyen
2012. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezt a programot kell megszerezned:

[link]

2012. jan. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp vegyél "gyakorlati órákat", elméletben nem igazán lehet megtanulni. Érdeklődj ismerőseidnél, ki vág épp és látogass el hozzájuk.
2012. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!