Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » VIII. kerület Jázmin utca...

VIII. kerület Jázmin utca milyen környék?

Figyelt kérdés
Szakadt, veszélyes? Vagy már OK. Érdemes ott lakást bérelni (új építésűt)?
2012. jan. 14. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Határeset. A Szigony utca kicsit para azon a részen, viszont a helyzet várhatóan egyre csak javulni fog.
2012. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Jázmin 16-ba szeretnél költözni?


A környékkel semmi komolyabb gond nincs. Én annak idején, amikor még épült a ház, este fél 9-kor itt mászkáltam a környéken, hogy megnézzem, mi az ábra. Ugyanolyan veszélytelen, mint a XIII. kerület (korábban ott laktam a Szent István park környékén). Néha felbukkan egy-egy csöves, meg egy-egy nem idén lebarnult egyén, de ilyen mindenütt van. Volt már betörés a házban, de az utóbbi másfél évben nem tudok ilyenről.


Magával a házzal van néhány gond: akad néhány notórius nemfizető, ezenkvül az építtető lóg még egy csomó pénzzel (garancia, javítások, lakások utáni közös költség), ezért kb. 10 milla tartozása van a háznak a szolgáltatók felé.

2012. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tetris ***** válasza:
32%
Ó, micsoda remek egy környék! Már másfél éve nem törtek be!
2012. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudom régi kérdés de:


Én oda jártam suliba (Atalanta) és szerintem nem gáz. Mármint nem telt el úgy nap hogy ne láttunk volna "barnákat" de nem ilyen lepukkant szerintem. Na jó én max délután 3 körül jártam arra, éjjel lehet nem mennék azon a környéken, de nem vészes én úgy gondolom.

2012. szept. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!