Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nyíregyházán vannak panelházak?

Nyíregyházán vannak panelházak?

Figyelt kérdés

2012. jan. 14. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
miért ne lennének? minden nagyobb városban van.
2012. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
van bizony.
2012. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Nem,dehogyis. Utolsó putri tanya. Itt aszfalt sincs....-.-"


Üdv, egy nyíregyházi lakos.

2012. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért kell ilyen hülyeséget kérdezni?

(szintén egy nyíregyházi)

2012. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
a nyíregyieknek most nagyon az önérzetébe gázoltál :P
2012. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem gázolt az önérzetünkbe, de minden kisebb városban vannak panelházak, miért pont itt ne lennének? Nyíregyháza elég nagy város. Miért kérdezed?
2012. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én pont az ország túlsó végében lakok és még soha nem jártam Nyíregyházán, de 99%-ra megmondom neked, hogy vannak.

Errefelé még a kisebb városkákban, amik csak kicsit nagyobbak, mint egy falu, is előfordulnak, ugyan kisebb lakásszámú és csak 4 emeletesek, de panelok.

2012. jan. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
A kérdező védelmében: attól, hogy egy épület négy emeletes, tíz emeletes vagy még ennél is magasabb, attól még nem biztos, hogy panel. Panelnak az előre gyártott lapokból összeállított épületeket kellene csak nevezni, de sajnos a köztudatban ez nem így van, így olyan épületeket is lepaneloztok, aminek semmi köze ahhoz a technológiához. Ezeket hivatalosan iparosított technológiával épített házaknak kellene hívni. Én például több olyan magyarországi várost is tudok, ahol van számos tízemeletes, mégse klasszikus panel egyik se.
2012. jan. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és senkit nem szerettem volna "megbántani", de ahogy az utolsó válaszoló mondta, én is úgy gondoltam, hogy olyan igazi panelházak vannak-e. De köszönöm, most már tudom, hogy vannak. :)
2012. jan. 15. 15:11
 10/13 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan megyeszékhely, ahol ne lennének panelok.

sok kisebb városban is láttam már, ahol nem is gondolná az ember, hogy van.

2012. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!