Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi az a dolog amitől a háztart...

Mi az a dolog amitől a háztartásodban két perc alatt a plafonon vagy?

Figyelt kérdés
ledobott zonki, morzsák, szétdobált ruhák, sár, mosatlan, fel nem akasztott kabát, stb.

2012. jan. 15. 20:49
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Úgy értem mi az amivel a párod legjobban kiborít?
2012. jan. 15. 20:51
 2/23 anonim ***** válasza:
Kosz a padlón, hegyekben álló mosatlan edények.
2012. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Már megint senki nem takarított ki helyettem!!!
2012. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Plafonon? Ha az asztalon is meg a széken is állok, hogy felrakhassan a függönyt, mert olyan magasan van, én meg kicsi vagyok. Szó szerint is, meg azért is, mert nekem kell felrakni...
2012. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szétdobálja a ruháit. :)
2012. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Szétdobált ruhák, sörösdoboz, cigicsikk a teraszon elnyomva. Legutóbb a projektmunkámon találtam az alsógatyáját.
2012. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mosatlan, kosz, por, rendetlenség
2012. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha a padlón pókot látok.
2012. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
A szalonban ledobva a pizsama, köntös ez reggel.Este az összes levetett ruha a fotelokban, széken, stb. Ha segit valamit a konyhában és felfordúlást csinál, WC ülõke nincs lehajtva, na és még sorolhatnám.
2012. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ha csak én dolgozok itthon. Azon a címen, hogy az én kutyáim vannak bent a lakásban, mindig nekem kell felsöpörni, felmosni. Az udvart is mindig én rakom renbe, mert az én kutyáim szarják tele. Főzni és mosogatni is nekem kell, mert az női munka. Általában én mosok. Összeköltözésünk táján a nagypapámtól megörökölt házat kellett kifesteni. Ő munka után leült gépezni, éjfélig, én este 10-ig festettem, aztán hazaérés után főztem. 1 hónap után meguntam és megmondtam neki, hogy befejeztem a főzést, ezt én nem bírom. Azt felelte, azért nem segít a festésben, mert az én házam.

Na, ezek aztán szépen eljuttattak oda, hogy kiábránduljak belőle.

Végül helyrejöttünk úgy-ahogy. A fűtést ő oldja meg, elég melós, mert szénnel tüzelünk, arra legalább nincs gondom. Heti 2-3 nap elszórakozik vele napi 1-1 órát. Legalább csinál valamit.

Igazából már nem vagyok plafonon, mióta ő is részt vesz a háztartásban legalább ilyen szinten. Kocsival is mindenhová elfurikáz, én nem tudok vezetni.

Utoljára karácsonykor akadtam ki, de akkor nagyon. Kialudt a kazán, mert nem pakolta meg időben. Én napok óta hajnalban feküdtem, annyira készültem a karácsonyra, erre 24-én a jéghideg lakásban ébredtem. A nappalit csak ez alkalomból fűtöttük volna be, mert ott állítottuk volna fel a fát. Ő dolgozott nap közben. Talán be tudtam volna gyújtani, ha nagyon akarok, de elszakadt a cérna. Lefeküdtem aludni és átaludtam az egész napot. Nem voltam hajlandó a jégverem nappaliban fát díszíteni. Ő begyújtott hazatérés után, aztán feldíszítette a fát, de én csak aludtam. Nem ünnepeltük meg a szentestét. Sose volt még ilyen, de egyszerűen összeomlottam. Aztán másnap bepótoltuk, mikor túljutottam a mélyponton.

2012. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!