Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kád vagy zuhanyzó?

Kád vagy zuhanyzó?

Figyelt kérdés

Van egy házam, amit szeretnék átalakítani vendégházzá. Per pillanat bármi lehet belőle és az egyik kérdés a fürdőt érinti: kádas legyen vagy csak zuhanyzós?

Mind a kettőnek vannak előnyei és hátrányai egyaránt.

A kérdésem az lenne, ha te nyaralni mész mennyire fontos számodra, hogy legyen kád a házban, amit kiveszel? Számít egyáltalán?



2012. jan. 16. 13:47
 1/9 anonim válasza:
Hidald át a problémát, és csinálj zuhanyzós kádat! Nem valami sok plusz munka (csak a csapból kell univerzálisat beszerezni) és így mindenki elégedett lehet.
2012. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első ötlete a legjobb, hiszen én például imádok kádban fürdeni, de sokan csak zuhanyoznának, mert az gyorsabb.
2012. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Idegenbe inkább zuhanyozó, mert nem tudni, ki rejszolt bele utoljára- otthon meg kád, mert jobb fürdeni mint zuhanyozni :)
2012. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kádban lehet zuhanyozni, zuhanyzóban viszont nem lehet fürödni. (Mondjuk dugni meg mindkettőben lehet.) :))
2012. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Osztom túrórudi véleményét. Persze valószínűleg a vendégek nagy része csak zuhanyozni fog, de biztosan lesznek, akik fürdenének is.

Én speciel szeretem, ha van kád az adott helyen, biztos ami biztos, kidomestosozom, aztán ugyanúgy fürdök, mint otthon :)

2012. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Valahol én is a kádas verziónál maradnék, legfőképp a magam kedvéért, mert én is használnám azért néha a helyet és hát ha már lúd, legyen kövér. :)

Picivel több meló az igaz, viszont árban nem feltétlenül drágább.

2012. jan. 16. 16:57
 7/9 A kérdező kommentje:

Most már csak azt kell eldöntenem, hogy függöny vagy zuhanypanel legyen a kádhoz.

A paneltől csak azért félek, mert nem tudom, hogy mennyire biztonságos. Nekem az van itthon és sokkal jobban szeretem, mint a függönyt, de ez utóbbi tisztántartása viszont könnyebb, meg talán nem olyan gáz, ha felelőtlenül leszakítja valaki.

2012. jan. 16. 17:04
 8/9 anonim válasza:

Idegen helyen nem szoktam fürdeni csak zuhanyozni.

A függöny jobb lehet.

2012. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Inkább panel legyen, ne függöny. Pont, hogy a függönyt nehezebb tisztán tartani, hiszen a panelt egyszerűen le tudod törölni, könnyebb lemosni.
2012. márc. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!