Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha lyukas a vegyes tüzelésű...

Ha lyukas a vegyes tüzelésű kazán akkor lehet még vele fűteni?

Figyelt kérdés
mert szerintem engedi a vizet de simán fűtök vele csak havonta utána kell töltenem egy kicsit:D
2012. jan. 16. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:

kétféle lehet a luk

-egyik,hogy nem belül van ,hanem kívül és picike,ezzel még lehet fűteni

-másik,hogy a tűztérbe csöpög a víz,na ez már rázósabb

2012. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Veszélyes. Ha bejut a víz a tűztérbe, akkor belülről tönkreteszi a kazánt, aztán egyszer felrobban nektek. Azt javaslom, hogy fűtési szezon végén nézessétek meg, és javítsátok ki a hibát.
2012. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kifele jön a víz.ma is meg már többször is észrevettem hogy egy kis tócsa van a kazán alatt.

és nem tudom hogy kerül oda mert az is lehet hogy nem a kazán ereszti hanem az egyik cső....

2012. jan. 16. 21:37
 4/4 Pethő Emil válasza:
elkértem egy szétfagyott kazánt a német szomszédtól, egy két helyen meg kellett hegeszteni ahol kinyílt, de maradt a tetején néhány hajszálrepedés - amit forrasztóónnal forrasztottam !!!!!!!!!!!!15 éve működik, néha könnyezik a tetején, gond nélkül működik. A fagyott kazán vadi új volt!
2016. márc. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!