Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy cserépkályha fűthet három...

Egy cserépkályha fűthet három egymásból nyíló helyiséget, úgy, hogy mindegyikbe "belóg"?

Figyelt kérdés

A nappaliból nyílik a két hálószoba...


____________

| | |

| | |

| | |

------O-----

| |

| |

| |

------------

Hát, így tudtam szemléltetni, hogy gondolom pontosan, az "O" helyén lenne beépítve a kályha...

Meg lehet ezt így csináltatni? És úgy szeretnénk, hogy ne legyen a kályha cserép és a fal közt hézag, hely, mert láttam már két szoba közt cserépkályhát, de ott vagy 10 cm-es rés volt, nah azt mi semmiképp nem szeretnénk!

500 ezerből kijöhet ennek a költsége?


2012. jan. 17. 17:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Elcsúsztak sajnos a vonalak, de az "O" jelölés fölött kellene mennie a középső vonalnak, ami a két szoba közti válaszfalat jelöli, eredetileg... :)
2012. jan. 17. 17:41
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fűthet. Viszont a hézag problémás, szerintem annak oka van, mert csak olyan cserépkályhát láttam eddig, ahol volt. Talán a hőtágulás miatt?

Viszont ha nem idegen tőletek, akkor rakathatnátok egy búbos kemencét. Azt bele szokták építeni a falba, szóval biztosan lehet.

2012. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem idegen... Megfontolandó!

Köszi a választ!

2012. jan. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!