Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek miből érdemes...

Szerintetek miből érdemes márkásat venni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt tisztító szerekre,élelmiszerre..

Szerintem tisztálkodó szerekből,mosási dolgokból,mint öblítő vagy mosópor,kaján belül a Nutella..:D


2012. jan. 18. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden márkás termék helyett lehet találni olcsóbbat és legalább olyan jót. Kivétel lehet a háztartási gépek, csokoládé, kávé, de lehet, hogy itt is csak jól körül kell nézni. Nekem az a fő gondom, hogy macerás kitapasztalni, mi az igazán jó. Például annak idején véletlenül kóstoltam meg a kék-Tesco csíkos (nem a piros) kajszilevet, és azóta sem ittam olyan jót. :)
2012. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mosóporból, mert az olcsó nem tisztít rendesen.

Mosogatószerből ugyanezért.

Felvágottakból, mert az olcsó felvágottak sokszor ehetetlenek.

Első körben ez jut eszembe.

2012. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! :)

Csokiból én a Tescos fehércsokit szeretem,amibe ilyen smarties darabkák vannak..egyszer viccből megkóstoltam,azóta rákattantam..meg van tescós gumi cukor,ilyen savanyú, kóla ízű hosszúkás,na az is eszméletlen jó:)

2012. jan. 18. 16:37
 4/7 anonim ***** válasza:
A márkás mosópor és az öblítő sem jobb. Márkás dolgot nem nagyon érdemes venni,mert ott csak a márka nevet kell megfizetni.
2012. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mosóporból csakis márkásat. Az olcsóbbak általában büdösek, és olyan hétköznapi szennyeződésekkel nem birkóznak meg, mint egy kis filctoll vagy vörösbor.

Én tusfürdőből, arckrémből és hajápoló szerekből sem veszek olcsót, egyrészt azokból több kell, másrészt még így sem olyan jók.

Élelmiszer.. alapanyagokból általában nem muszáj a márkás, mert fel lehet javítani, de készételekből, édességekből igen, egy-két kivétellel.

Én kávéból sem bírom meginni az olcsó gagyit, mert keserű, és teából sem a noname cuccokat. Viszont itt szerencsés a dolog, mert lehet kapni jó teákat olcsó áron.

Ruháknál nem annyira szoktam figyelni a márkára, viszont cipőnél mindenképp!

2012. jan. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg többnyire majdnem minden helyett lehet találni kevésbé márkásat, de majdhogynem ugyan olyan jót.

A háztartási gépekkel egyébként én is egyet értek! Abból mindig márkásat veszek. 2x vettem olcsó "noname" kisgépet (egy botturmixot és egy porszívót) de irtóra megbántam!

2012. febr. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kisgépből mindig márkásat veszünk, mert az olcsóbbakkal megszívtuk, vannak bevált márkák, amihez nagyon ragaszkodunk.

Tisztítószer: Gyakorlatilag a legolcsóbbakból is lehet találni kiváló minőségűt, csak erre nem jön rá a sok-sok milliós reklámköltség.

Élelmiszer: Itt is lehet találni olyat, ami nem agyonreklámozott, és ugyanolyan jó minőségűt, nálunk itt is megvannak a beváltak.

2012. febr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!