Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hová érdemes költözni/lakni a...

Hová érdemes költözni/lakni a Balatonon?

Figyelt kérdés
Balaton parti településre szeretnék költözni, de nem tudom hol lenne jó. Főleg ott lakók írjanak, hogy hol és miért(előny-hátrány). Én a déli partra gondoltam (Balatonlelle, Fonyód), de csak azért mert északiról nincs véleményem.
2012. jan. 2. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is még annyi kérdésem lenne hozzád mielőtt válaszolok, hogy miértpont Balatonra szeretnél költözni, mik azok a dolgok amik oda vonzanak téged, tehát milyen lehetőségeket akarsz ott kihasználni akár munkahely szempontjából is. Mert az odáig oké hogy nyáron lehet találsz munkát, de télen nem hinném, szerintem erre is gondolhatnál. Egyébként én az Északi parton laktam Balatonfüreden, szerettem ott lakni de munkavállalás miatt inkább Győrbe költöztem a barátnőmhöz. Szerintem az Északi partra is nyugodtan mehetsz ha így akarod, de a Déli part is jó. Te döntésed.
2012. jan. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antimod ***** válasza:
Szerintem Te már kérdeztél hasonló témában. Most is azt tudom mondani, mint akkor: szerintem a déli part elég halott télen (tapasztalat), így én vagy Veszprém környékére, Füredre költöznék - bár az első válaszoló szerint ott sem túl jó a helyzet - vagy pedig Hévíz, Keszthely környékére, meglovagolandó a gyógyfürdő keltette hullámokat (jujj.. :) ).
2012. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. Azért szeretnék elköltözni, mert Borsodban lakom, és ez a legrosszabb megye lassan Magyarországon, így szeretnék inkább Dunántúlra, Balaton szépsége miatt inkább Balaton partra. Munkám az lenne mert hivatásos vagyok, de viszont élettársamnak kellene munka.
2012. jan. 2. 11:45
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, tettem már fel hasonló kérdést, de sajnos nem nagyon kaptam választ rá.
2012. jan. 2. 11:46
 5/8 Antimod ***** válasza:
Akkor ez elsősorban attól függ, hogy az élettársad kapna-e munkát a környéken. Mivel foglalkozik, mihez ért?
2012. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fodrász, valamint még ruházati vagy bolti eladó érdekli.
2012. jan. 2. 12:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor valamelyik város és környéke. Mint Balatonfüred, Keszthely, Fonyód, Siófok, illetve ezek agglomerált települései.
2013. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Marcali :-)
2014. máj. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!