Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » En vagyok rettento bena vagy...

En vagyok rettento bena vagy tenyleg nincsenek ilyen alberletek?

Figyelt kérdés

Egyszeru, olcso, 1 szobas butorozott lakast keresek. Nincsenek nagy elvarasim csupan annyi, hogy ne legyen tul lepukkant illetve, hogy havi 30 000- 40 000 kozotti aron legyen.


Nezelodtem a neten es hat olyan ocska lakasokat talaltam, hogy az valami hihetetlen. Tul sokat akarok alacsony aron vagy mi lehet a baj? :)


Elsosorban gyor moson s. es pest megyeben gondolkodunk a parommal... Ne is remenykedjek?


2012. jan. 18. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Akinek nem lerobbant a lakása az nem szorul rá hogy kiadja.
2012. jan. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Ismerősöket megszondáztattad már? Pl. egy facebookos körlevéllel.
2012. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez meg eddig eszembe se jutott, koszi a tippet. :)
2012. jan. 18. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:
A miénk szobakonyha havi 52-ért Pesten.
2012. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi bp belvárosban adunk ki egy korrekt állapotú felszerelt lakást 45 plusz rezsiért. kicsit told kijjebb a financiális keretet a keresésnél, és ha úgy alakul, akkor próbálj alkudni. vállald esetleg a lakás enyhe kipofozását, ez jó tárgyalási alap.
2012. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdeklődj ismerősök között. Mi is így találtunk egy lakást vidéken, megyeszékhelyen 15 ezer ft plusz rezsiért. Majdnem, hogy ingyen van. De soha nem gondoltuk volna, hogy az az ismerősünk foglalkozik lakás bérbeadással, akitől végül kivettük. Egyébként ebben az ártartományban tényleg nehéz lesz normális állapotút találni, de ne adjátok fel.
2012. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok hasznos valaszt! Talaltam olcsobbakat, meg 20 ezerert is nagyon jo allapotban viszont azok olyan kornyeken voltak ahol se munka se kereslet nincs a kiado lakasokra. :/ Gondolom ezert is ilyen olcsoak. Probalkozom tovabbra is, nem adom fel!! :)
2012. jan. 18. 22:37
 8/8 anonim válasza:
Nyáron 1 szobás lakást béreltem pesten a belvárosban, kb 46 nm volt, és havi 60.000 ft-ba került. (jah, és bútorok nélkül) ennél nem találtam olcsóbbat.
2012. jan. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!