Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miskolcon az Avas városrésznek...

Miskolcon az Avas városrésznek melyik részei számítanak jónak? Melyek az "élhető" utcák ahol nincsenek droidok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 18:43
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:
84%
szerintem minden hol vannak az avason
2012. jan. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Középszer a legtisztább része szerintem, annak is a közepe (46-60 ig.)

Remélem tudtam segíteni. :)

2012. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt remélem tudod, hogy közel negyvenezren laknak az Avason.

Szerinted nem jut minden részére a "droid"-okból? Amúgy jó hely, jó levegő, jól ellátott, de hát...

2012. jan. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Bambanyúl: nem, nem tudom számokban kifejezve, hogy mennyien laknak az avason és azt sem h. milyen a népesség eloszlása utcánként mivel nem ott lakom. (Erre irányult a kérdésem többek között.) Aki ott lakik csak az tudja a választ, mert ha az ember a híradóból informálódik akkor nem azt látja amit ti itt írtatok.

Úgy is feltehetem a kérdést, hogy ki melyik részén lakik az avasnak és ő azt jónak (élhető életközösségnek) ítéli-e meg, és mekkora a "betelepültek" száma? Ha tehetné elköltözne-e? stb.

VAGY az lenne a feladat, hogy az avason kell lakást vásárolnod / albérletet választanod. Hol vennéd meg / bérelnéd ki?

2012. jan. 18. 08:29
 5/15 anonim válasza:
100%

Itt fent a Klapkán kevés a dakota

De a 3as ütemben alapból kevesebben vannak

2012. jan. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lakom ott, de laktam. Nem költöznék vissza, a lakótelepeket eleve nem bírom. Túl zsúfolt. A hivatásom és az ismerősök, rokonok miatt viszont elég sokat tartózkodom ott. Mondhatni, jó annak, aki szereti. :) De nem csak a "betelepülők" okozzák a problémát. Ez az Avasi-lakótelepnek már a második súlyos betegsége. Az elsőt a '70-es években szerezte. Csak akkor államilag utaltak ki lakásokat olyan embereknek, akik nem dolgoztak meg érte, nem is becsülték meg. Na azokból most is van több mint elég. De mint írtam, nagyon jól ellátott hely, jó levegőjű, hiszen hegytetőn van, szép a panoráma, de az egy négyzetméterre eső lakosok száma elég nagy, hiszen rengeteg a tízemeletes torony- és szalagház. Az előbb írták, a hármas ütem, a legritkább rész, és a Középszer, Testvérvárosok útja van a legközelebb a hegy aljához, ott kisebb a gépjárműforgalom is. De a lépcső az mindenhol rengeteg.
2012. jan. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 21. 17:05
 8/15 anonim válasza:
100%

- Középszer utca kivéve a 62-72-ig (rétinigga koncentráció magasabb a kelleténél)

- Testvérvárosok útja is jó.

Ahová soha, de soha, de SOHA ne költözz! Felsőruzsin körút 2, 4, és a páratlan oldal végig, Áfonyás végig, Gesztenyés és Szt.György eleje., a Hajós 27, 29, Mednyánszky 5.

2012. jan. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
82%
Kik a droidok??? Akik nem az idén barnultak??? Akik rugós bvicskával járnak???
2012. jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
azok a droidok akik nem otthon várják a postást hanem a posta előtt csapatokban, és nem a naptól barnultak :D
2012. jan. 22. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!