Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szomszédo...

Hogyan győzzem meg a szomszédomat, hogy ne legyen a lépcsőház sötét színű?

Figyelt kérdés

Három család lakik egy adott helyen. A lépcsőház eléggé szűk és magasak a lépcsőfokok is, nehézkes rajta menni.

Most fehéres a színe, és ráférne egy festés. Kő van a lépcsőházban, aminek a színe középvöröses.

A szomszédom szeretne sötétet, sötétebbet, mint a kő.

Én nem. Ő azzal indokolja, hogy a viláogoson látszik minden. Ezzel egyetértek, de akkor fessük be szürkére emiatt? (korábban ez a szín is felmerült)


én barackra vagy középsárágra gondoltam.


Mi a véleményetek?


2012. jan. 20. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A sötéten is minden látszik! Komolyan! Még a sima por is hamar meglátszik, csak épp nem feketének, hanem fehérnek látszik a sötét felületen.


A halvány színek bírják a legjobban a strapát.


De léteznek tisztítható, mosható festékek is, azok kicsit fényes felületet adnak.

2012. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve, hogy egy sötét tónusú lépcsőházban többet, és erősebb izzóval kell világítani a megfelelő világosság eléréséhez.

Ha a falak világos színűek, eleve világosabbnak hat az egész helyiség, és ez picit segít az energiatakarékosságban is.

2012. jan. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Senki sem akart sötét helyre költözni, tehát ezzel a festéssel leértékeli a lakásokat.

Világos helyen leütni, megerőszakolni sem akarnak.

2012. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. Hát remélem majd meg fogom tudni győzni, bár nagyon ragaszkodik a sötéthez
2012. jan. 23. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!