Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Figyelembe veszik, hogy ki...

Figyelembe veszik, hogy ki van jobban rászorulva egy önkormányzati lakás igénylésénél vagy a benyújtások sorrendjében nézik?

Figyelt kérdés
Igényeltem Budapesten önkormányzati lakást, egyedül nevelem szívbeteg gyermekem és 48 ezer forintot kapok havonta, mivel állandóan beteg ovódába nem tud járni, hogy dolgozhassak, albérletet nem tudnék fizetni, azt mondták, hogy fél év és megkapom. De vajon tényleg megkapom? Ilyenkor nézik azt is ki mennyire van rászorulva, vagy minden rászorulót egy kupacra vesznek és sorba kapják ha van üresedés? Mennyi időnként bírálják el ezeket a kérelmeket, illetve szólnak ha nem kapok mégse?

2012. jan. 23. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én kerületemben egy évben egyszer van lakásoknak elosztása. Pontozzák a rászorultságot. Bár a 48 ezer forintoddal nem tudom, milyen lakást tudnál fenntartani. Azért lakbér és rezsi mindenhol van.

Határozatot mindig küldenek. Ha adnak, ha elutasítják, akkor is.

2012. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!