Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakik vki olyan családi...

Lakik vki olyan családi házban, amelyik előtt buszmegálló van? Mennyire hangos és zavaró?

Figyelt kérdés
Beköltöznénk egy kertvárosi házba, de még sosem laktam olyan utcában, ahol busz jár, és ezért félek kicsit tőle. Kb. 10 m-re van a ház az úttól, és óránként jár a busz.
2012. jan. 24. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
A busz nem zavaró. De ha a ti járdarészeteken van a megálló, az kellemetlen lehet, mert sokszor szemetelnek a várakozók.
2012. jan. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mi ilyen helyen lakunk,2 óránként járnak a buszok egyszerre több is,de minket nem zavar,pedig a házunk előtt van 2 buszmegálló is.A zaj sem nagy,lehet eleinte szokatlan lesz és minket azért nem zavar mert már megszoktuk, de szerintem nincs mitől félni :)
2012. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha óránként jár a busz, amiatt egyáltalán ne aggódj. Nálunk 2 percenként megy a villamos, és 4 sávon mennek az autók, buszok, teherautók, stb. A gyalogokról nem is beszélve.
2012. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hangos, viszont szemét az van bőven.
2012. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon zavaró,ahogy megállnak a buszok és nyílnak-csukódnak az ajtók,majd gázt ad a sofőr.Aztán újra fék,kezdődik előlről. Helyijáratos buszmegálló mellett lakom,már 5-kor kezdődik hajnalban,és mivel 6 busz megállója is egyben,minden 5-6 percre jut egy-egy megállás,minimum. Nem vagyok nagyon finnyás,mert hozzászokhattam a forgalomhoz-évekig laktam a Szt.István körúton,-de ez,túltesz mindenen.Rémes.Ha tehetném,ilyen helyen nem laknék,az biztos.
2012. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!