Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Úgy szeretnék megint kertes...

Úgy szeretnék megint kertes házban lakni!? (BŐVEBBEN LENT)

Figyelt kérdés
Kezdem az elején.Én 15 éves lány vagyok,régen mindig nagy 2 emeletes kertes házban laktunk.Pár éve költöztünk egy 35 négyzetméteres,másfél szobás panelba.Télen még kibírható.De tavasszal meg nyáron!Majd meg őrülök.Úgy szeretnék kimenni megint a kertbe,érezni a tulipánok,rózsák,orgonák fenséges illatát.Kifeküdni a napra.Szaladgálni a locsoló előtt:)Annyira hiányzik az egész!Mivel anyukám egyedül nevel,nem engedhettük meg magunknak a lakás fenntartását.És attól tartok,hogy elköltözni sem tudunk.Csak egy másik panelba.De akkor is nagyon rossz!AKI lakott már kertesben is és panelban is,az tudja.De mit lehet ilyenkor tenni.Kérlek segítsetek!!! :(

2012. jan. 20. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Vidéken egy nagyon csendes helyen, kertes házban nőttem fel, majd jött az egyetem, kolesz Bp.-en, majd egy belvárosi lakásom lett... Ismerem az érzést. Most már pár éve egy pest megyei falura költöztem kertesbe, neked is hasonló pályát kell követned.


Tanulni-tanulni-tanulni, aztán jó fizetésből venni egy olyan házat, ami tetszik. Próbáld ezt csinálni.

Felsőoktatásnál meg ne szívből válassz, hanem ésszel, olyan szakmát, ami mire végzel keresett lesz. Vegyészmérnőkség, anyagtudomány, informatika, stb..

2012. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is átérzem ezt, nekünk a párommal csal panelra telt, ez van. Én nyáron szenvedek, ahelyett hogy kimennék és beleugranék a diófa alatt felállított medencébe, a 40 fokos lakásban aszalódom.. mondjuk ez már a negyedik évünk, és azt érzem, hogy kezdem megszokni. De akkor is utálom.

Sajna nincs más megoldás, mint ezt most kibírni, aztán szerezni magadnak egy házat.. illetve elképzelhető az is, hogy ha anyukád talál magának párt, akkor vele összeköltözve megint házban élhettek, de erre kicsi az esély és ne is akard ebbe az irányba kényszeríteni.

2012. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél néhány balkonládát, és ültess bele virágokat!

Én az estikét imádom, délutánonként és este nagyon finom illatot árszt! Úgy talán könnyebb lesz!

2012. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Azt hiszem megfogadom a tanácsokat és tanulni fogok:) És utolsó válaszoló!A virágok is nagyon jó ötlet!Köszi mindenkinek!:)
2012. jan. 21. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!