Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi az anyagköltsége...

Mennyi az anyagköltsége megközelítőleg 1 m2 gipszkarton burkolatnak?

Figyelt kérdés
plafonra és válaszfalakra gondoltam vakolat helyett. Gipszkarton, csavarok, profil, minden ami kell hozzá...

2012. jan. 29. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

Pontosan nem tudom megmondani hogy mennyibe kerül.


Gyanítom magadnak akarod csinálni,azért kérdezed.

Mindenképpen olcsóbb és szebb lesz, mintha vakoltatnád.

Ha plafonra és falra rakod elég csak ragasztani, nem kell csavar meg profil sem hozzá.

Rifix....semmi más.Attól úgy felragad...mit a beton olyan lesz.

Illesztésnél üvegszövet, simára gletteled,és fested.

Ennyi...


Gyors,olcsó, szép...

Tapsztalat:)

Üdv

2012. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
írd be a gúgliba, hogy Rigips, vagy gipszkarton árak, és megtucc mindent...
2012. febr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mennyezetre nem ragasztunk gipszkartont!
2012. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó kommentelőnek:

Ezt ki mondta? És miért? Szerintem lehet, de ha tudsz konkrétumot oszd meg velem légyszi! Köszönöm!

2012. febr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igaz,lehet ragasztani csak nem tudom milyen szempontokat fog teljesíteni.PL: 6x6 nappali(béléstest+gerendával) mennyezete ahol a betongerendák szintkülönbsége 3-4cm is lehet ,egyenes lesz a gipszkarton ?

Nem fog megrepedni valamelyik tábla szélénél mert betonra ragasztottad?

Hogy csinálod? Egy rahedli léccel kitámogatod?

2012. febr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-4cm? Nem tudom, hogy ez természetes-e. Ez építő iparnak ezen a részén nem vagyok járatos. De feltételezem, hogy léccel meg lehet oldani. Bár engem is érdekelne egy hozzáértő szakszerű és idevágó válasza. Én azt gondolom laikusként, hogy inkább 10-15eFt-ért cserépléc, mint egy csúnya mennyezet, amit aztán évekig nézel. Repedésre valaki?
2012. febr. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

födémre nem ragasztunk gipszkartont!egyrészt a súly miatt,másrészt ha megpattan a kötés,menekülj.vagy fémprofillal vagy léccel.mi ez utóbbit használjuk,anyagköltség miatt.ezzel is vizszintesre lehet állitani,függesztővel.nagyon egyszerű és gyors.

födémnél repedés ellen meg bandázszsalagot rakunk ,duplán.ha kérdésed van nyugodtan irj.

2012. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!