Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Padlásszigetelés?

Padlásszigetelés?

Figyelt kérdés

Olyan padlásom van aminek egy része (a melléképületek felől) nyitott. A ház egy 70es években készült "normál" sátortetős téglaház. Mennyezet betongerendás (ezek kilátszanak a padláson), amelyek közé salakot szórtak. Kérdésem az lenne, hogy ezt a padlást miként tudnám leszigetelni? Milyen anyaggal és hogyan érdemes?

Kösz a válaszokat előre is!



2012. jan. 31. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Hello.


Én két megoldásban gondolkoznák a helyedben.

1. A salakot kitakarítani, helyére ásványgyapotot tömni, majd leburkolni osb-vel az egészet.

2. Szintbe hozni valamivel, ha kell és utána ezzel:

[link]

Padlás szigetelő lap.


Üdv.

2012. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 cm eres üveggyapot és kész. Én azt raktam és szerintem sokat jelent.Knauf insulation 10cm es én ezt raktam ez volt akkor a legolcsóbb.150 NM-es ház padlására leterítettük ketten egy óra alatt.
2012. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En is ez utan kutatok... A padlas felso szigetelese OK, de a "csapott oldalt" hogy lehet kivulrol leszigetelni, mert ott csaka sarufak gerandai koze lehet szigetelest tenni, az meg belulre esik...Igy nem lesz hohid?
2013. márc. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!