Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A melléképületben lévű mosdó...

A melléképületben lévű mosdó vezetéke befagyott. Lehet valamit tenni, vagy meg kell várni a jó időt?

Figyelt kérdés
A vízcső és a mosdó között van egy tartály ami a nyomást biztosítja, de hogy hol is fagyott el nem tudom. Én a földhöz legközelebb lévő csőre gondolok.
2012. febr. 3. 01:35
 1/4 Salx Narval ***** válasza:
Hát, le kellet volna engedni a vizet, vagy leszigetelni a rendszert.Örülj, ha csak befagyott és nem repedt szét a cső.Azt hiszem meg kell várnod a jobb időt, ez egyszerűbb, mint felmelegíteni, ezzel már nincs mi tenni vagy szétfagyott, vagy nem.
2012. febr. 3. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vizgazfutes ***** válasza:
Meg kell várni a jobb/jó időt... Addig pedig imádkozni kell, hogy nem fagyott szét a cső is :S
2012. febr. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ne várd meg a jobb időt ha tudod valamivel melegítsd fel hajszárító nyiss ki egy csapot és kezd el melegíteni ha folyik akkor ne zárd el csak kin ahol van a főelzáró ami oda vezet mert sokkal több lesz ha szét fagy a csöved
2012. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát hajszárítóval nehéz lett volna, de egy hőlégfúvóval vagy mivel 10 perc alatt kiolvadt. Úgy néz ki a cső is megúszta.
2012. febr. 3. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!