Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ingatlanosok figyelem! Hogyan...

Ingatlanosok figyelem! Hogyan értékesit házat egy ingatlan iroda? Milyen trüköket használ? Hogyan értékesit? Mely internetes oldalakat használják hirdetések elhelyezésére?

Figyelt kérdés
Konkrátan nem az üzleti része érdekel hanem az hogy ingatlan iroda nélkül hogyan tudnám a válságban eladni hamar a házam ?Ha szép a ház jó az ára és jó környéken van.Nemtudom hol hirdessem milyen trüköket alkalmazzak mert csak az expresszen hirdetem de alig nézik a házam hirdetését.Eddig 3 hónap alat senki sem jött megnézni bezeg ismerősőm házát már 3 an is megnézték 2 hét alatt mert az ingatlaniroda szerzett nekik vevőt.Hogy csinálják ? Nem akkorok 1 milliot fizetni ingatlan irodának.
2009. jún. 1. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ingatlan.com
2009. jún. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Melyik település? Az ismerősödé is ugyan ott van?
2009. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Az ingatlaniroda a legtöbb internetes ingyenes hirdetési felületre naponta felrakja a hirdetést fényképekkel, alaprajzzal együtt. A fénykép, alaprajz nagyon fontos, a legtöbb honlapon ki lehet kapcsolni azokat a találatokat, ahol nincs kép.

A kisebbek még valamennyi irodájukban kirakják, a nagyobbak pedig saját ingyenes újságjukban is hirdetik, amit jó alaposan szétterítenek pl. nálunk 300 m-es környezetben három kihelyezett állványról lehet elvinni ugyanazt az újságot.

2009. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Hát nem akarlak elkeseríteni, de én is majd egy évig hirdettem a lakásom, szinte nulla eredménnyel. Többek között az expressen is, de még a ingatlanbazár-on is. Esetleg még ott próbáld meg.

Végül elmentem egy ingatlanközvetítőhöz, és ők adták el. Persze le kellett perkálnom a jutalékot, de legalább ők eladták. Nagyon sok olyan vevőjelölt van, aki nem nézeget hirdetéseket, hanem bemegy egy ingatlanoshoz, és megnézi a katalógusukban az eladó ingatlanokat, és a neki tetszőket nézi csak meg. Neki a legtöbb helyen az nem kerül pénzbe, ugyanis az eladó fizeti majd a jutalékot. Én is így tennék, ha vásárolni akarnék, ha belegondolok.

Szerintem keress te is egy jó ingatlanost, és tegyél rá az árra, ami nagyjából fedezi a jutalékot. Én is így tettem, hidd el, hamarabb elviszik, főleg ha tényleg jó helyen, és jó állapotban van.

2009. jún. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!