Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi történik ilyenkor a szolgál...

Mi történik ilyenkor a szolgáltatóknál?

Figyelt kérdés
Tehát arra gondolok mint pl. most 10 percenként kapcsolgatják el 5 percre az áramot. Már rohadtul idegesítő. Ez megy reggel 6 óta. Ezért fizetik a sok szerncsétlent? Négy óra alatt nem tudnak megoldani egy ilyen hibát? Ilyenkor agyba főbe anyázom őket most is lenne egy kis dolgom a gépen de nem tudom befejezni mert folyton elmegy az áram. Mi történik ilyenkor igazából? Egy hibás vezeték vagy mi? Minek nem veszik el akkor 1 órára és megcsinálják minek idegesítik fel az embereket a folyamatos kapcsolgatássl? Sok idióta.

2012. febr. 11. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Családi kapcsolatok???


Amúgy nem lehet olyan nagy gond, ha ide tudsz írni. Még megírtad ezt az üzenetet, addig meg is csinálhattad volna azt a nagyon fontos dolgot. Amúgy meg erre az esetre tökéletes megoldás egy laptop. 1-3 óráig bőven bírja áram nélkül is.

2012. febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem találtam jobb témát neki: Igen megírtam mert gyorsan tudok írni kb 20 másodpercembe került azt megírni. Aztán utána hamarosan megint elment az áram. Kérdésemre válaszolj légyszíves! Az a nagyon fontos dolog meg nem intézhető el fél perc alatt mert videót kell vágnom, effectelnem egy kisebb vállalkozás kérésére s ahhoz nekem kellene 1 óra kb. DE igazából azért vagyok ideges mert sehol nem is szóltak, hogy el fog menni az áram aztán csinálom a dolgomat és elment az áram és elveszett az összes addigi adatom. Gyűlölöm ezt az országot semmi tájékoztatás.
2012. febr. 11. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdésem lenne csak: ahelyett, hogy itt sírsz, vetted a fáradtságot és felhívtad már a szolgáltatót és bejelentetted már a hibát? Szerinted az áramszolgáltatónál dolgozók rendelkeznek látnoki képességgel, hogy előre meg tudnak határozni egy esetleges meghibásodást? Ne nevettesd ki magad, hogy azt várod, hogy előre jelentsék be ezeket. Ha tudnának ezekről, akkor szerinted nem előznék meg? Nekik se érdekük, hogy ebben az időjárásban áram, így fűtés nélkül hagyják az emberek egy részét (keringtető szivattyú, kazánok). A rendszer nagyon bonyolult, többnyire számítógépes felügyelettel. Bárhol meghibásodhat valami. De lehet, hogy rajtad kívül csak néhány fogyasztót érint, ezért nem kezelik magas prioritással. Mentsél gyakrabban vagy szerezz be egy szünetmentes tápot a munkáért kapott pénzből, így legközelebb nem lesz ilyen gondod.
2012. febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz hogy annyira megnövekedett a fogyasztás hogy nem bírja a hálózat?Nem lehet egy hálózatot úgy megépíteni hogy bármilyen terhelést elvigyen!Miért idiótázod le őket ha nem tudod az okot? Nem szórakozásból csinálják!Mit gondolsz egy fűtött szobában vannak a hibaelhárítók?
2012. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!