Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy álljak neki a fürdőszoba...

Hogy álljak neki a fürdőszoba penészmentesítéséhez?

Figyelt kérdés
Évek óta nem használjuk ezt a fürdőszobát, sőt mióta megvettük a házat még szinte be sem mentünk ebbe a fürdőszobába. Fűtés sincs benne, viszont a fal eredeti színe nem látszik az iszonyatos nagy penésztől, szinte fekete mindenhol a fal. Most szeretnénk felújítani, de ezt a nagy penészt hogy lehetne eltűntetni? Elég még itt a Savó? Vagy már ez kevés ilyen nagy mértékű penész ellen?
2012. febr. 11. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk nem volt ennyite durva,csak a sarkok voltak penészesek,de a Savo még azt sem tüntette el!Szerintem menj el egy festékboltba és kérdezz rá,hogy van-e valami szer,amivel el lhet tüntetni a penészt a falról.

A másik,am eszembe jutott,hogy ha szappanos vizzel beáztatod a falat és amikor már jól felázott lekaparod a festéket,akkor talán eltúnik a penész is és be tudod festeni újra!

2012. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jó napot .festő vagyok nem amatör erős hipó ablak spricolo flakon tegye bele a hipot,egy kis kefe és sikálni mert gondolom sok van ha kevés akor elég spricelni, ruhára ha lehetne vigyázni vagy erre a célra feláldizni 2 3 szor át megy rajta jo lesz aztán mély alapozó én azt mondanám higitós keményiti a falat véknyan jol át menni rajta várni 2 napot és elkezdeni glettelkedni !futés legyen
2012. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elöttem szólónak teljesen igaza van.
2012. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!