Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tanyát szeretnék vásárolni...

Tanyát szeretnék vásárolni mert elegem van a pénz hajszolásából! Olyanok véleményére lennék kíváncsi akik maguk is tanyán laknak illetve laktak Meg lehet e élni a tanyából? Előnyei? Hátrányai?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 14:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Pestiek többsége buta és csőlátású - e kérdés tekintetében biztosan - és mindenkit lenéznek, aki nem az ottani mocsoktengerben él. Szóval ez nehogymár szempont legyen.:/

Villany ma már a legtöbb tanyán is van, net/telefon, meg mobil, illetőleg sok helyre a környező falukból elér(het) a wifi. Víz megoldható házo vízművel, nem is túl drágán, már 50 ezerből is akár, persze falvésés és minden addícionális munka a tulajt terheli, így értve. A mindennapi barkácsolás az ilyen élet szerves része. Nem csak az anyagiak miatt; a magadrautaltság miatt. Központi fűtés is kialakítható tanyán is, de gazdaságosabb a kemence/beeépített cserépkályha, de sokan elvannak egy vaskályhával is.

2012. dec. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

bocitej


azmiaz

2012. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én tanyán lakom,de nem gazdálkodok,mert nem értek hozzá.

Véleményem szerint bele kellene fektetni több milliót(fólia,gépek,vetőmag stb) és nem biztos,hogy vissza jön az ára.Nekem nincsenek millióim vagy-vagy alapon meg egyáltalán.

Azért megéri tanyára költözni,mert kevesebb a rezsid,ugyanúgy megvan mindened,mint máshol(jó helyen kell,hogy legyen a tanya).

Nekem azért jó itt,mert közelebb van a munkahelyem,mintha faluban laknék.Nagyon jó állapotú(szinte új) házat vettem kövesúttól 100 méterre,busztól pár percre.A hitelt vissza tudtam fizetni,amit az előz házamra felvettem,a fennmaradó összegből vásároltam,így már hitelem sincs.

Posta is házhoz jár,szomszédom is van közel nem is egy,internetem is van itt is,így teljesen jó.

Kisvárostól 7 kilométer.

Ha tanyán szeretnél gazdálkodni az kemény dió,de ha ott akarsz élni és jó helyen van,akkor csak előnyei vannak,nekem elhiheted :-)

2013. aug. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!