Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni ha a fűtéssz...

Gratis30 kérdése:

Mit lehet kezdeni ha a fűtésszezonban penészedik a fal?

Figyelt kérdés
Pár éve a szomszéd nekipakolt egy rahedli lomot a házunk falának ami rávezette a vizet. Azóta telenként amikor fűtünk penészedik a fal. Legnagyobb bajom vele, hogy a fél éves fiam iszonyatosan taknyos tőle. Próbáltam kiszárítani a falat, savo penész elleni szerrel is lekezeltem, de mindíg visszatér. Szekrény sincs nekitolva a falnak, mert bíztam benne, hogy így jobb lesz a helyzet, de nem. Valaki tudna erre a problémára valami megoldást? Ja és már nincs a falnál semmi ami továbbra is a falra vezetné vizet és ez az északi falunk.
2012. febr. 12. 11:55
 1/1 fúróferkó ***** válasza:
A fűtés fontos lenne,bár ebben a pénzhiányos világban ez nehéz kérdés.Viszont az intenzív, nagyablakos szellőztetés a déli órákban segíthet.Lényeg,hogy a külső-belső hőfok külömbség miatt a páralecsapódást meg kell akadályozni.
2012. febr. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!