Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Duna Plaza környéke milyen...

Duna Plaza környéke milyen hely? Milyen emberek élnek arra? Milyen a közbiztonság? Sok-e a cigány vagy a hajléktalan?

Figyelt kérdés
A Plazaval szemben néztem ki egy lakást, de mivel most tél van, ilyen dolgok nem annyira látszanak, hiába sétálok a környéken.

2012. febr. 15. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Ritkán járok arra, de megfigyeltem, hogy ott mindig fúj a szél. Na jó, nem mindig, de a város más részeihez képest jóval szelesebb. Lehet a Duna miatt van ez.

Továbbá zajos a Váci út miatt.

Közbiztonságot illetően nem ismerem, de szerintem nem egy rossz környék. Én költöznék arra, mondjuk 1-2 utcával beljebb, ahol csendesebb.

2012. febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a választ. A lakás egy parkra néz, így szerencsére a Váci út zaja nem hallatszik be. Közlekedés szempontjából is rendben van. Tényleg csak a lakosság összetétele, ami kérdéses számomra. De valamiért arra hajlok, hogy talán a nyugodtabb környékek közé tartozik. Remélem jól gondolom. A szél nem zavar. :)
2012. febr. 15. 12:31
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetesen várok további válaszokat is, főleg ha valaki arrafelé lakik. :)
2012. febr. 15. 12:35
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én beljebb lakom, a plázától kb 5-6 percre. Nagyon nyugis környék, de tényleg, sok a család, a gyerekek és a kutyát sétáltató emberek is sokan vannak. Ez inkább afféle kertvárosi rész, nem kell aggódni:)

2012. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Napkiraly ***** válasza:
0%
phöphö, vegyes, végülis a 13 budapest legnépesebb kerülete. Alapvetően rendezett de lehangoló betondzsungel
2012. febr. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem betondzsungel, rengetek zöld terület van. A belváros, az a betondzsungel, nem ez. Biztos van jobb ennél, egyértelmű, de a 13. kerületben ez a legjobb környék.
2012. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Napkiraly ***** válasza:
58%
én a családi házas részt (vőlegény utca, menyasszony utca, stb.) jobbnak tartom a dunaplázás sztálinbarakkoknál azért. A panel kompromisszum, megalkuvás (sajnos).
2012. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
sok a cigány, suttyó...
2012. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sztem jó. szereti. Most, kivel mikor kell.. van valami kapocs. Egyébként (én így tanultam, öbb is van. de lehet megváltozik az éredklődés). á lá Richard Bach
2020. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Cigányok már mindenhol vannak sajnos. A deportálásukat kellene megoldani.
2021. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!