Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért kaptam az áramszolgáltat...

Miért kaptam az áramszolgáltatótól 144 ezer forintot?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Ujjamból sz.pjam ki?
2012. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sokat tekerted a biciklit és rátermeltél a hálózatra. Vagy 144ezres elszámoló számlát kaptál?
2012. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Számlát...vagy pénzt?

Én a házunknál,és a lakásunknál is (hó)naprakész vagyok minden szolgáltatóval kapcsolatban,így nálam egyik se merülhet föl.

Valami nem gömbölyű ott. Nézd meg neten az ügyfélszolgálatukat. Majd'mindenhol lehet így is(net)időpontot foglalni.

Fényképezd le az órát,és ballagj be hozzájuk.

2012. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
készpénzt kaptam.
2012. febr. 15. 13:02
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Eltévesztették, nekem akarták küldeni.
2012. febr. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem kaptad meg az elszámolót? Ha többlet jön ki, visszaadják, ha kevesebb, rá kell fizetni. Mi is kaptunk vissza, csak nagyságrendekkel kevesebbet.
2012. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenesetre még ne költsd el a pénzt, lehet, hogy tényleg elnéztek valamit, és visszakérik.
2012. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 tetris ***** válasza:

Ha havi átalánydíjas elszámolásban vagy, akkor 12 havonta küldenek egy elszámoló számlát, amin a tényleges, vagyis a villanyóraleolvasó által leolvasott díj ára szerepel. Ha ez több, mint a havi átalány, akkor fizetned kell. Ha viszont kevesebbet használtál fel, mint amit havonta befizettéls az áramszolgáltatónak, akkor az a pénz visszajár.

Valszeg a havi átalánydíjadat is csökkenteni fogják, mivel túlfizettél te mázlista!

2012. febr. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez havi 12.000 Ft túlfizetés. Nekem ennyi a fogyasztásom...


Min lehet ennyi áramot megspórolni?

2012. febr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 tetris ***** válasza:
Lehet, hogy dézsában mos. Vagy a hidegre való tekintettel nem használja a hűtőt, és az ablakban tartja az élelmiszert, mint a szomszédomék. De tényleg kedves kérdező, hogyan tudtál ennyit spórolni?
2012. febr. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!