Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más is van ezzel így?

Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Annyira imádok vásárolni és nem tudom miért! De ne ilyenekre gondoljatok, hogy ruha vagy ilyesmi persze azokat is imádok venni! De azt szeretem mikor elmegyünk nagy bevásárlásra főleg mikor készülünk valamire pl. karácsonyra, szilveszterre, szülinapra vagy mikor elmegyünk nyaralás előtt nagy bevásárlásra! Pl. tegnap mentünk bevásárolni Auchan, Cora stb.. és mikor mondják, hogy megyünk akkor is úgy örülök neki akkor is ha nem kapok semmit! Szerintetek ez miért van? Más is van így ezzel?

Bocsi ha rossz kategória!

13/L


2012. febr. 18. 12:39
 1/4 anonim válasza:
nincs, senki sincs ezzel így, csak te egyedül
2012. febr. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is szeretek vásárolni,az egyetlen,ami kicsit lelomboz,hogy kevés pénzből kell sokmindent vennem,ezért sokszor el is megy a kedvem az egésztől.Na meg,amikor hazaérek a nagy bevásárlásból és összeszámolom,hogy mennyit költöttem,akkor legszvesebben felét visszavinném a boltba,pedig nem szoktam felesleges cuccokat venni!

Amíg nem a saját pénzembúl vásároltam,addig én is nagyon élveztem a dolgot,mostmár kevésbé!

2012. febr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Havi szinten olyan 2-300 ezret szoktam vásárlásokra költeni, amiben nincs étel, ital, rezsi, mi egyéb, csak a saját szórakozásom. Persze nem a szüleim pénzét költöm, nem gyerek vagyok már, csak annyit keresek hogy ezen felül még jut a két gyerekre is vagy 300 ezer, a többi rezsi vagy megtakarítás. Szóval nem vagy ezzel egyedül, valahogy a shoppingolás a vérünkben van. Persze ha üres volna a zsebem valószínű hogy engem sem érdekelne, vagy legalábbis ezt mondanám védekezésül.
2012. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát van, hogy a szüleim se értik, hogy miért fizettünk ennyit mikor még nem is vettünk meg mindent!

köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 18. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!