Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elműtől jött egy kupac sztornó...

Elműtől jött egy kupac sztornózott számlám, egy kupac régi időszakos havi számlám, meg 73ezer ft egy sor nélkül, hogy mi a teendő vele. Szerintetek túlszámlázás miatt visszakaptam, vagy ezt be kell fizetni, vagy most mi a teendő?

Figyelt kérdés
ha valakinek hasonló tapasztalata van, kérem ossza meg velem

2012. febr. 18. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csekket adtak hozzá kitöltve?
2012. febr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

persze, csak az jött, egy kupac sztornózott csekk, egy kupac már befizetett időszakra szóló csekk, meg ez a kp...

nem értem, miért nem lehetett hozzá írni egy kis szösszenetet, hogy mit miért...

2012. febr. 18. 14:31
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akkor a pénzt kp-ben kaptad. Ha átalányt fizetsz és nem havi diktálásos vagy, akkor kevesebbet fogyasztottál az átalánynál. Gondolom a különbözet érkezett vissza.
2012. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Volt egy hasonló kérdés 15-n is,csak ő jobban járt,144ezret kapott.

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__267071..

2012. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm mindenkinek a hasznos választ..

a díjközlés módja elég kesze-kusza: mert havi diktálós volt, amit sokszor elfelejtettem, akkor általányt küldtek, aztán egyszer csak a semmiből feltűnt egy villanyóraleolvasó, csak nálam az utcában, de valóban befele diktál..

hétfőn hívom az ügyfélszolgálatot, akkor okosabb leszek, addig el se hiszem :)

2012. febr. 19. 07:31
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Vigyázat, a leolvasást komolyan kell venni. A vízművek pl. elfelejtett leolvasás "büntetéseképpen" egy kimaradás esetén dupla, két elmaradás után háromszoros átalánnyal számol! Felháborító, de ez van, lehet hogy az ELMŰ is hasonlóképp kezeli ezt.
2012. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a figyelmeztetést, eddig még nem szankcionálták.
2012. febr. 19. 15:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is csak az utóbbi hetekben olvastam meglepődve.
2012. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

egyébként mondhatsz vmit, mert 7e-ről ugrott meg majd 14e-re a számla egyszer...na mindegy, ez vaktöltény-durrogtatás: holnap telefonálok, és az infót megosztom itt is, hogy más is okoljunk belőle..

kösz mindenkinek.

2012. febr. 19. 20:19
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok, megfutottam a köröket, és kiderült, hogy augusztus óta a bediktálás meg a villanyóra-olvasó tevékenysége ellenére ők általányt számláztak ki, most megtalálták de hirtelen minden időszakra az aktuális óraállásokat, kiszámlázták.

az augusztustól mostanáig befizetett összeget küldték vissza az új csekkel, hogy fizessem be ezt a visszakapott pénzt 11 e fttal megemelve, mert ennyivel több volt a fogyasztás.

köszönöm segítségeteket!

2012. febr. 21. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!