Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 45 éves vagyok. Mindig jó...

45 éves vagyok. Mindig jó alakom volt, de most egy öt éve, hirteleen elkezdtem hizni, nem merek a tükörbe nézni. Én úgy gondolom, hogy annyitt eszek mint máskor, és mégis hiztam. Szeretnék újra a "régi " lenni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. jan. 13. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Táplálkozz egészségesebben és sportolj. Senki sem marad örökké 20 éves, mégis mit hittél?
2011. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem klimaxolsz véletlenül? Hormonok miatt hízhattál el. Sportolj, és diétázz. Olyan alakod nem lesz, mint 20 évesen, de sokat javíthatsz rajta.
2011. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem, már lassul az anyagcseréd, ezért!!!
2011. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úszodát javaslok, az mindenhonnan leégeti a zsírt..

mese nincs, ahogy öregszik a szervezet, másképp használja fel a bevitt tápanyagot, már nem regenerálódik olyan gyorsan, ergo nem is használ el annyit, a bevitt dolgokból, és szépen leül a zsírpárnákban.

amúgy ami sokat lehúz, az a só elhagyása, a kenyér mellőzése.

evés helyett igyál, persze csak ésszel mindent: fő az egyensúly.

a legegyszerűbb a kedvenc műsorod alatt sportolni, mondjuk ha csak a sorozatod, vagy a híradó alatt fekve edzel(lásd lábemelés, felülés, stb), az is sokat számít, és nem fekszel, hanem dolgoztatod az izmaid..

2012. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!