Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik városban a legjobb...

Melyik városban a legjobb élni Magyarországon?

Figyelt kérdés
El szeretnék költözni egy másik városba, de nem tudom, hogy hová. Fontos szempont a szép természeti és épített környezet, esetleg gyógyvíz közelsége, munkalehetőségek és általános életminőség. Persze az ingatlanárak is sokat nyomnak a latban. Faluba nem szívesen költöznék. Örülnék, ha olyanok válaszolnának, akik ténylegesen az adott településen élnek.
2012. febr. 18. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Sopron.Én itt lakom mellette.A munkalehetőség miatt főként érdemes itt élni.Ahogyan sokan mások én is a határon túlra járok dolgozni.


Ez a város olyan mintha nem is Magyarországon lenne.Tiszta , nem annyira forgalmas.És annyira más.Az építészet nagyon szép , gyógyfürdő is van.

2012. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom,most hol élsz,de sajnos,jellemző,hogy keleten ill.északon más az emberek mentalitása,mint nyugaton ill.délen.Sok rossz tapasztalattól megóvhatod magad,ha erről is tájékozódsz.Egy nyílt közösségből egy zárkózottba kerülni nem túl jó élmény.Pld.szerintem földrajzilag a legjobb hely Veszprém,de nagyon zárkózott emberek lakják.
2012. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Sümeg, Tapolca, Keszthely
2012. febr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Hajdúszoboszló,Debrecen.
2012. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Martin84 ***** válasza:
89%
Ha szép, tiszta levegőjű helyre vágysz, akkor érdemes a külső agglomerációt választani (Bp 40-60 km-es körzetében) nagyon élhető kisvárosok vannak. Például nyugati irányban (M1 vonzáskörzetében) ilyen népszerű és normális árú ingatlanokkal rendelkező rész Csákvár, Mór, Tata, (M7 mellett) Martonvásár, Kápolnásnyék, illetve dél felé Százhalombatta, Pusztaszabolcs. Érdemes körülnézni ezeken a környékeken, nekem az M1 melletti városok jöttek be eddig leginkább, mert munkalehetőség mindig van helyben, vagy a Budapesti vonzásban, illetve Tatabánya és Győr ipari parkjaira épülő kereskedelemben. És Csákvár, Tata, Mór nagyon élhető, családbarát települések, viszont nagyvárosi munkahely is 30-40 perc alatt elérhető. És itt a főváros 30 km-es körzetében lévő ingatlanáraknak nagyjából feléért lehet minőségi családi házat vagy társasházi lakást venni! Nekem bejött, bátran ajánlom!
2012. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Budapest
2012. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 runcajz válasza:
100%
Ha beszélsz németül,akkor szerintem egyértelmű hogy Sopronban.Kocsival Kismarton 20 perc,Bécsújhely 35 perc,Bécs 50 perc! Tavasszal voltam életemben előszőr Sopronban,de éreztem hogy ez már majdnem Ausztria!Nem semmi légkört éreztem.Úgy itt hagyom Sopron és az ÉLET kedvéért a xar alföldi falumat mint a szél!
2013. okt. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!