Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a különbség a Korad és a...

Mi a különbség a Korad és a Pekpan lapradiátorok között?

Figyelt kérdés
A fűtés kiépítésére kértem árajánlatot és az egyikben a jóval drágább Korad, míg a másikban az olcsóbb Pekpan radiátor szerepel. Összességében jelentős különbség van az árak között. Ti melyiket ajánlanátok és miért?

2012. febr. 22. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
A pekpan/demrad török cucc...nekem nem kellene! Inkább a Korad...mi ősszel csináltattuk az egész rendszert és dunaferr lux-uni radiátorokat választottunk.
2012. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vizgazfutes ***** válasza:

Miért nem kellene a török? :O

Mennyivel vagy mitől jobb a Dunaferr? :D


Ám két árajánlat véleményem szerint kevés, de Te tudod...


Amúgy valószínű, hogy a Korad azért kerül 2X annyiba, mivel van némi köze a tengeren túlhoz meg kapott egy jó marketinget...

2012. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A keretünkbe belefér a Korad radiátor ára is, csak az adatokban nem látok nagy különbséget. Ugyan olyan vastag mindkettő, 10 év gari mindkettő. De az árkülönbséget inkább költeném másra.


Ár ajánlatot még 4 helyről fogok kérni. :-)

2012. febr. 22. 17:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok...

5 embertől kértem teljes árajánlatot majd neki ültem a netnek és minden cuccot szépen megszereztem a legolcsóbban innen onnan természetesen újakat számlával.(kazán,puffer,radiátorok,csövek csavarok stb szóval minden volt benne) ezzel a magánakcióval összesen majdnem 300ezret spóroltunk....

2012. febr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj sincs a Pek-Pan radiátorral, ugyanezt megkapod Thermokraft néven is! Ebben az esetben megéri az olcsóbbat választani! A Dunaferr szerintem kicsit drága, de a tömegéből ítélve van benne anyag, azonos méretben nehezebb a többinél. Néha van dunaferrből nem UNI kivitel, ha nem alulról kötik, akkor azt kell választani.
2012. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!