Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Anyukámmal új életet szeretnén...

Anyukámmal új életet szeretnénk kezdeni. Csak nem tudjuk merre érdemes? Hol lehet munkát és jó középiskolát találni?

Figyelt kérdés

Mostanság nagyon rosszul alakultak a dolgaink.

Az iskolám nagy hírneve, kezd ellentétes irányt venni.

Mivel most egy délalföldi kisvárosban élünk, anyukám arra gondolt, hogy Szegedre lenne érdemes elköltözni. Nem tudom... én valahogy külföldet jobbnak látom, mivel úgy vettem észre, hogy a legfontosabb, a mai világba, talán az idegen nyelvek ismerete. Valamint, nekünk van egy ismerősünk Németországba, ő talán tudna segíteni nekünk az ottani 'beilleszkedésbe'. De azért írom ezt a kérdést, mert valóban kétségbe vagyunk, és új életet akarunk kezdeni, egy újj helyen, újj városban, esetleg egy újj országban.

Anyukám műkörmös. Én pedig egy 15 éves, jelenleg a gimnázium 1. osztályába járó lány vagyok:)

Anyu nem tud erről, hogy itt kérek segítséget.. De ha kapok segítő válaszokat, akkor örömmel mutatom majd meg neki...:))!


2012. febr. 27. 16:17
 1/5 anonim válasza:
Hát Németo. csak úgy ha anyud beszéli a németet, mert anélkül nem lesz melója.:/
2012. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy hol laksz?
2012. febr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :/:) Akkor arra még rábeszélem, szánjon rá időt :))
2012. febr. 27. 18:46
 4/5 anonim ***** válasza:
új ami nem régi, ujj ami a kézen és a lábon van, de az újj az mi?
2012. febr. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesírási hibáért
2012. febr. 29. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!