Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy bontott...

Mennyibe kerül egy bontott cserépkályha?

Figyelt kérdés
Használt cserépkályhát szeretnénk rakatni,tud valaki erre nekem egy árat mondani minden költséget beleszámítva?(bontott cserépkályha+munkadíj+egyéb hozzávalók+stb). Mondjuk egy 7*4*3 cserépméretűre gondoltam.Köszönöm

2012. márc. 1. 15:28
 1/5 anonim válasza:

Én láttam olyat, hogy vki lomtalanításnál dobálta ki a gyönyörű - nem szimpla egyszerű, hanem egyedileg festett - cserepeket ripityára verve...

Amúgy érdemben nem tudok válaszolni, de újonnan kb. 1 milla minden munkával, és hogy őszinte legyek, szerintem nem a cserép a legdrágább benne...

2012. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Most elkezdtem nézegetni, hát pár tízezertől a csillagos ég... Viszont az a cserépméret elég kicsi, nem?
2012. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a 7*4*3 méret az a kályha mérete,ha jól tudom akkor így mérik a cserépkályhákat, ezt a következő képen értettem : 7 cserép magas 4 cserép széles és 3 cserép mély.Azt hiszem kb 22*22 cm egy cserép mérete és ez talán standard méret.

De lehet hogy tévedek,szóval a lényeg az hogy kb ekkorát keresek,gondoltam valaki esetleg építtetett mostanában ekkorát bontott anyagból.Minél olcsóbb megoldás érdekelne,sajnos

2012. márc. 1. 18:08
 4/5 anonim válasza:
Azt hittem, a cserépre gondolsz. Mert annak a méretét is szokták nézni. Különféle méretűek vannak. Rengeteg kályhásnak van honlapja, nézz ott körül, sok bontottat árulnak!
2012. márc. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,nézegetem,csak gondoltam van valakinek konkrét tapasztalata
2012. márc. 2. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!