Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy gondozzam az orhideát?

Hogy gondozzam az orhideát?

Figyelt kérdés
hagyjam abban az átlátszó cserépbe amibe vettem? csapvízzel nem lehet locsolni? ne rakjam ki tűző napra? hetente 1x kell locsolni?

2012. márc. 2. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 1 éve kaptam, soha semmi virágom nem maradt életben, DE ez új virágokat is hoz. Az átlátszóban hagytam, de egy kaspóba is beletettem. 2-3 naponta öntök rá egy nagyon picit, déli fekvésű házban az ablakban tartom, süti a nap. Nyáron talán elveszem onnan. Már új ágat is hozott, amin virágok jöttek. Tetű is megtámadta már, de kézzel egyenként leszedtem. Nagyon örülök, hogy kaptam egy ilyet!
2012. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és csak télen van virága? miért nem maradtak meg a virágaid?
2012. márc. 2. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ez a virág az, amit nem tudok megtartani.Már legalább 10 cserepen volt, di mind kipusztult. Igyekeztem az előírtakat betartani, de nem sikerült.
2012. márc. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt olvasd át nagyon hasznos.


[link]

2012. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok

Nem az orchidea virágai nem maradtak meg, hanem semmilyen más növényem nem maradt életben, de ez még virágot is hoz.

Biztos szeret engem.

2012. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kifehéredett az orcideám gyökere mit jelent_?
2012. márc. 8. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!