Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bejárati ajtót szeretnék...

Bejárati ajtót szeretnék cserélni. A www.strass-masters.hu kft-nek jó ajánlatai vannak. Dolgoztatott már valaki velük? Megbízhatóak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 13:43
 1/4 M.Zoltán válasza:
Maximálisan elégedett voltam. Szakemberei rendkívül szimpatikusak és alaposak voltak. Minden az elképzeléseim szerint alakult! Örülök, hogy Önöket választottam.
2012. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ablakot cseréltettem velük, nagyon szar munkát végeztek, rendes szerszámaik sincsenek, a garanciális javításokra nem fenik a fogukat.


Ajtóból pedig a Nívó Kft ajtóit "szokták ajánlani" (nekem nincs), ezeket az olcsó ajtókat egy perc alatt szétszedik: http://www.youtube.com/watch?v=xAe_bnW7RrA&feature=player_em..

2012. márc. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 M.Zoltán válasza:
2012. márc. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 marika.szabó válasza:

Egy nagy sz.. ez a cég!

Kár hogy csak az után értesültem dolgokról hogy "megcsinálták" az ablak cserémet!

Azt hallottam hogy ennek a cégnek a vezetője régen egy nagy cégnél volt valami koordinátor és mivel nagyon rosszul végezte a munkáját kirúgták Ő meg valami munkákat elszedett meg a régi cége embereit elvitte magával.

Ha ezt előbb tudom már abból le jött volna hogy egy gerinctelen megbízhatatlan cég és nem őket választóm. A munkájuk szörnyű garanciát nem hajlandóak megcsinálni hiába kéri az ember még ha veszekszel sem csinálják meg, hitegetnek hazudnak. Én így jártam!!!!!

2012. máj. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!