Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nincs kaució mentes...

Miért nincs kaució mentes albérlet? Mi miért tudtuk így kiadni és a mai napig fizetnek és megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Valaki tud kaució mentes albérletet Pest vagy Buda részén?

Nagyon lenne rá szükségem és nem tudok lépni mert egyszerűen,végtelen idő míg kispórolsz 2havi kauciót.

A havi bérleti díjjal és a rezsivel nem lenne semmi gondom.


2009. dec. 30. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajonos albérletet nem tudok neked, de azt meg tudom mondani, hogy én mért nem adtam ki kaució nélkül a lakásomat. Mert van olyan aki fogja magát és jól lelép egy szó nélkül miután jól lelakta és hiába van szerződésed, max. mehetnél a bíróságra pereskedni, de az meg kinek éri meg? Ügyvédet fizetni, idegeskedni... És sajnos előre nem tudhatod ki rendes ki nem. Hány jól öltözött, úriembernek kinéző csaló járkál az utcán...
2009. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Én például kaució nélkül adtam ki a lakásomat,és bizony porul jártam.Egy bizonyos hónap után egyszerűen a hónap végén fizetés nélkül lelépett a lakó..Én megbíztam benne,mégis pórul jártam.Nekem tanuló lecke volt,így soha nem adom ki csak 3 havi kaucióval..Ha valaki nem tudja előre kifizetni az keressen másik lakást...
2009. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lakást keresel, vagy csak szobát?
2009. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

mi anno kaucióval adtuk ki a laksunkat, az ürge mégis olyan szemét disznó volt, h amit tudott szétbarmolt... még a 2 havi kaució sem volt elég, h kifizessük belőle a javításokat és számlákat...

na ezért...

2009. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lakást keresek 2főre.Egy fiatal pár vagyunk.Csak egyszerűen nincs kezdőtőke ami erre kell.Hitel meg kizárva!Soha nem kéne sehogy sem...

Ezt mind megértem,csak irigylem azokat akiknek sikerül egy ilyet kifogni és így eltudnak vegetálni,nem hiányzik min.150ezer a zsebükből egyből.Minimum!

Szóval ha esetleg valaki mégis tud ilyet azért szívesen fogadom:)

Illetve én soha nem élnék vissza senkinek a jóindulatával,csak sok ember nem így gondolja sajnos!

Szerintem alap ilyen helyzetben a bizalom,mint egy jó párkapcsolatban:))

2009. dec. 31. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!