Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinek mekkorák a hálószobái,...

Kinek mekkorák a hálószobái, mekkora kell minimum, hogy még komfortosan érezd magad benne?

Figyelt kérdés

Most van 2 db 16-17 m2-es hálónk, arra gondoltam, abból lehetne 3-at csinálni... 11, 7 és 8 m2-esek lennének akkor kb... Elég lenne az?

Egy háló nekünk, egy a babának majd és egy dolgozni, ilyesmi...

Nálatok elég ekkora háló vagy ez már túl kicsi? Nem szeretném, ha úgy éreznénk magunkat bennük, mint akiket burokba zártak! :)


2012. márc. 6. 14:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk 8 m2 a hálónk, én szeretem. Olyan kuckós. Tettem be falvédőt, nagy függönyt, vastag szőnyeget, stb.

Viszont ágyon kívül más nem nagyon fér be. Van egy kis íróasztalom benn, meg a szobainas, de ennyi. Szekrény ilyen kicsi szobába nem fér be. Szóval csak akkor csináljátok meg, ha van külön gardrób (akár a harmadik szoba?)

2012. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
9,5 nm a szülői háló...egy franciaágy és egy kis szekrény van benne és kb ennyi is fér bele.Miután csak aludni járunk oda bőven elég :) Van még egy 17nm-es gyerekszobánk,lassan érkezik a kistesó ő a 15nm-es szobát kapja meg és van egy 28nm-es nagy szobánk amit gardrób és vendégszobának használunk.
2012. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A mi hálónk 8m2. Elfér benne az ágyunk, meg egy szekrény. Szerintem ez pont jó.. én (felnőtt)hálónak sokkal jobban szeretem a kis kuckós hálókat.

A gyerekszobánk 13 m2, ami szerintem szintén nem kicsi. Illetve, van még egy 15 m2-es szobánk, amit egyenlőre nem használunk, de ha arról van szó, szerintem ott még 2 kisgyerek is simán jól érezné magát, amíg nem kezdenek el kamaszodni.

2012. márc. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!