Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy köbméter...

Mennyibe kerül egy köbméter mixer beton?

Figyelt kérdés

nekem 15 köbméter kell majd,érdeklődés szinten kérdezem egyenlőre.Lehet,hogy maradunk a sima,otthon kevergetős módszernél,nem tudom.Tudom,hogy változó az ára,de érdekel,hogy nálatok mennyibe kerül?

köszi!


2012. márc. 17. 13:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen fajta/minőség, csak kiszállítva, vagy kell betonpumpa is?


[link]

2012. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom még milyen kell,egyenlőre azért próbálok érdeklődni,hogy aki valami féle mixerbetont rendelt már,az tudja,hogy mennyit fizetett érte,házhoz szállítással.

Egyébként teraszhoz fog kelleni.Hétfőn lesz időm a környékünkön utána érdeklődni,csak kíváncsiságból érdekel,hogy máshol az országban mennyibe kerül.(Csongrád megyei vagyok)

2012. márc. 17. 16:09
 3/6 gomzoli ***** válasza:

Zalaegerszegen, tavaly nyáron kb. 14 ezer/m3 a 16-os minőségű (annyi százalék cement, állítólag), szállítás mixerben ha jól emlékszem szintén 12-14 ezer környékén volt.

Nem kis optimizmus kell 15 m3 otthoni kikeveréséhez!!! :-)

2012. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megoldottuk itthon a dolgot,így se volt olcsó.

Tudtunk szerezni törmeléket is,így kevesebb sódert meg a cementet kellett megvenni.(cement így is 2800 forint volt/mázsa)

szállítással együtt fizettem így is 175 ezret.

És ez még csak az alap..(házbővítés,nem új épület)

2012. márc. 28. 19:14
 5/6 anonim válasza:

Nézz meg egy erre szakosodott céget, pl.:

<a href="http://www.dinamixer.hu/beton-arak.html" title="beton árak">beton árak - Dinamixer Kft.</a>

2012. dec. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem értelmezi a html-t....

[link]

2012. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!