Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vécéfrissítőről/illatosítóról...

Vécéfrissítőről/illatosítóról mi a véleményetek? Szoktatok használni?

Figyelt kérdés

Albérletben lakom két másik lánnyal, és én speciel igyekszem akkor elvégezni a nagy dolgot, ha nincsenek itthon a többiek vagy még alszanak, mert kínosnak érzem, ha valaki bemegy utánam és érzi a büdit...

Viszont hiába van vécé illatosító, én azt nem szeretem, mert nem tünteti el a szagot, inkább csak összekeveredik a büdi és az illatosító szaga, és nekem az szinte rosszabb, mintha csak a büdös lenne...

A másik meg az, hogyha valaki nagy dolgot végzi, utána mindig fúj az illatosítóból, és a kis lakásban mindenhol hallatszik a spray hangja. És utálom azt, hogyha meghallom a fújást, akkor tudom, hogy valaki most végezte a nagy dolgát. Ez annyira gáz, nem? :)


Nektek vannak hasonló tapasztalatotok esetleg albérletben, vagy otthon családdal kapcsolatban? :)


2012. márc. 20. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a vécékagylóba akasztós vált be.
2012. márc. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Olyan is van, de szerintem nem olyan hatásos, mert attól még "elszabadulnak" a szagok :)


Egyébként milyen típusú van nektek?

2012. márc. 20. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Én már sokmindent kipróbáltam, de sajnos a sz.a.rszag az csak sz.a.rszag, akármivel is próbálod eltüntetni.

Nekünk van a WC-ben fújós (Brise valami fehér) és harpic beakasztós is, de őszintén, alig érnek valamit, a fújósat szinte alig használjuk.

2012. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Majd megszokod, hogy másnak is van emésztése :D
2012. márc. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyetértek veled, én sem szeretem ezeket a fújós illaotsítókat,ráadásul tök erősek, ha utána megyek be, akkor majd megfulladok, a pici lakásban meg mindenhol érezni.
2012. márc. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gomzoli ***** válasza:
100%
Húzd le egyből a wc-t, amint beleesett a szagok forrása... Utána ráérsz magadat törölgetni, és a papírt mégegyszer lehúzni. Akkor szokott igazán bebüdösödni a környék, ha valaki még percekig rajta kotlik, és melengeti a tojást, mielőtt lehúzza.
2012. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A beleakasztós tescós simán jó.
2012. márc. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a titok nem a szagosítókban rejlik, hanem az instant sz.rásban. kipottyan, húzol, törölsz, törölsz, húzol mégegyet.

mondjuk az nem rossz, ha van ablak a wc-n vagy a fürdőn, mi úgy szoktuk, hogy mikor nekiülünk, kinyitjuk az ablakot, gyorsan igyekszünk túllenni rajta, és igény szerint egy aprócska fújást engedünk a levegőbe, valamint becsukjuk az ajtót.


nem ez a legemelkedettebb emberi tevékenység, de elkerülni nem lehet, szóval jobb gyorsan elvégezni, hogy több idő maradjon a hasznos dolgokra :)

2012. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én utálom az illatosítót. Ezért nincs is,szerencsére a fürdőnek jó szellőzője van, hamar kiviszi a szagokat. Az illatosítók szagát egy percig sem bírom elviselni, hányni tudnék tőlük.

A párom eleinte nehezen fogadta el ezt a dolgot, de aztán ő is rájött, hogy tényleg felesleges fújkálni. Az igazi megoldás a szellőztetés.

2012. márc. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ez elkerülhetetlen dolog és tökéletes megoldás nincs a szagok ellen.

Nálunk a wc kagylóba akasztva Harpic Max van és külön légfrissítőt is használunk,aminek meglepően jó illata van(bár nem olcsó)és Oust technológiás,tehát a szagokat is mérsékli,nemcsak elfedi:Brise Refreh air és abből is a Hegyi frissesség(fresh mountain morning)illata vált be legjobban.

2012. márc. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!