Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni a singer...

Honnan lehet tudni a singer varrógép korát?

Figyelt kérdés
Emlékszem valami német oldalra, ahol meg kellett adni a gyári számot, és kiadta hogy mikori, de nem találom. Van valami módszer rá, ha nincs gyártási év megjelölve?
2012. márc. 24. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Találtam valamit, de csak azért, mert engem is érint:


[link]


Viszont azt nem tudom, hogy mennyit érhet.

2012. márc. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2012. márc. 24. 22:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha el akarod adni, kérd ki egy régiség-kereskedő véleményét, és ami árat mond, no annak kb. kétszeresét éri.

:D

Amikor én a megörököltem a kovácsoltvas lábú gépet helyhiány miatt el akartam adni, a kereskedő azt mondta, hogy ha kifizetem az üzemanyag árát neki, akkor elviszi. (!)

Nem adtam neki oda, inkább ismerősök körében elajándékoztam. Ma már vagyont érne!

2012. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem akarom eladni, isten ments! :D

csak érdekelne a kora. gyűjtöm az ilyeneket, nem adok el :DDD

2012. márc. 26. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Manapság itt: [link]
2012. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
bár ez nem a kérdéshez kapcsolódó, de volna egy singer varrógépem, amitől megválnék. ha esetleg érdekel, írj privátban :)
2013. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Besenyő Pista Bácsinak köszönet, mert megtaláltam ott, hogy az én gépem pont 90 éves. Nem akarom eladni, mert most szereltem fel villanymotorral, és tökéletes. Ezt azért írtam most ide, mert szeretném, ha ez a hasznos információ még sokáig elérhető maradna itt a gyakori kérdésekben.
2015. máj. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szüzán válasza:
Ha már varrógép.... Nekem van egy DÉVÉNYI feliratú régi varrógépem. Neten semmilyen információt nem találok róla. Tudna valaki segíteni, megköszönném! :)
2016. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

​varrógép felújítás, antik varrógép felújítás, varrógép restaurálás, cme gyűjtem, Antik varrógép, Varrógép gyűjtemény, varrógép restaurálás, régi varrógép, lakásdísz,hobbi, varrógépek, oldsewing, öregvarrógép, cme Varrógép gyűjtemény., helyreállított varrógép, kiegészítők, Budafoki varrógépgyűjtemény, varrógépgyűjtemény, antikvarrógép reataurálás, antikvarrógép felújítás, öreg varrógép felújítás restaurálás,

2017. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!