Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy új konvektor beépítéssel...

Egy új konvektor beépítéssel engedélyekkel mindennel együtt mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Benn van a házban a gáz?
2012. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
új konvektor az a régi helyére megy vagy teljesen új beszerelés?
2012. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen látszik nőből vagyok összetéve:) pont a legfontosabbakat nem írtam.bent van a házban a gáz.a szobában van egy kicsi gáz konvektor de a konyhába és a fürdőbe semmilyen fűtés nincs.a falak penészesek és télen max 2 fokkal van melegebb mint kint. a vagyon kezelő azt mondta,hogy nagyon drága így nem csinálják meg.ezért kérdem menyibe kerül mert akkor adják meg az engedélyt és én megcsináltatom.a gáz csonktól ez az új konvektor 50 cm lenne csak a falat kéne átütni.szóval nem valami nagy munka.és ha tudom hova kell menni és mi mennyibe kerül az már jó kiindulási pont.
2012. márc. 27. 09:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos hü.e vagyok de milyen vagyonkezelő?Nem saját ház?
2012. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bandi bácsi ***** válasza:
Először is gáztervet kell készíttetned egy arra szakosodott épületgépésszel. Ezt a gázszolgáltatóddal engedélyeztetned/jóváhagyatnod kell. Ezt követően a sok gázszerelő közül kérj árajánlatokat a terv szerinti kivitelezésre. Vannak olyan gázszerelők is, akik felvállalják az egész bonyolítást, persze nem ingyen...
2012. márc. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!