Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi gázszámlát...

Szerintetek mennyi gázszámlát kéne fizetni, ha csak egy szoba van fűtve,2-esen megy a konvektor, így van 22-24 fok? A szoba 5x5-ös, és kb 3m magas. Ja, és természetesen főzünk, sütünk.

Figyelt kérdés
Hiába mondjuk sógornőmnek, hogy fizessünk több általányt, nem hajlandó rá, hogy többet írassunk. Csak ő tudná ezt intézni, mivel az ő nevén van. Most 6700 ft-ot fizetünk, ezt rohadtul keveslem, és év végén nem akarunk (nem is tudunk) egy rakat pénzt kifizetni az ő lustasága miatt. Szerintetek ez nem kevés? Köszi a válaszokat!
2012. márc. 28. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

100 m2-re 22,5 fokon 18eFt az átalányom...


Szerintem nem kevés a tiéd.

2012. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mért nem tértek át a havonkénti diktálásra?

Kb. 3 évvel ezelőtt bementem, módosítottam a szerződést átalányról havi diktálásra. Minden hónapban net-en elküldöm az óra-állást. Egy évben 2x kijönnek, megnézik, hogy az általam bediktálthoz képest az óra-állás mit mutat, és kész.

És ez esetben azon sem kell paráznom, hogy vajon az év végi leolvasás után mekkora különbözetet kell fizetnem. Mert ezzel a módszerrel nincs év végi különbözet, minden hónapban tudom, hogy kb. mekkora összegű számla fog jönni.

2012. márc. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 M_M válasza:
Szerintem átlagban reális... Nyáron nálunk 25-30nm 2-3000 szokott lenni, most hogy fűteni kellett így 10-12 körül vagyunk, de szerintem lesz egy 20-as számlánk is... Átlagban nekünk is kb havi 7 ezer sztem
2012. márc. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Most úgy áll a helyzet, hogy elég tetemes elmaradás van, és átalányban fogunk 15-öt fizetni, plusz az eddigi különbözet. Tehát havi 25eft körül lesz... :(
2012. márc. 28. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezért jó a havi diktálás,így nincs elmaradás(feltéve,ha a valós óraállás kerül rögzítésre).Én is havonta neten diktálom be,de lehet telefonon is,évente 1x kijönnek leellenőrizni az óraállást,én soha nem lennék általánydíjas,nyáron olyan jó,hogy csak 3eFt-ot kell fizetni(átfolyós vízmelegítő van a fürdőben).
2012. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!