Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A bérleti díj mégis miért...

A bérleti díj mégis miért van? Nem azért, hogy a tőlem független (nem én okoztam) hibákat helyrehozni? A lakást az eredti állapátba tartani?

Figyelt kérdés
vagy lehet én tudom rosszul?....

2012. márc. 29. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, a bérleti díj azért van, hogy te használhasd a lakást.
2012. márc. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és ha nem én miattam történt kár a lakásban azt mégis ki fizeti ki???
2012. márc. 29. 10:39
 3/13 anonim ***** válasza:
Milyen kár?
2012. márc. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor a szerződés a mérvadó, ha nincs benne, akkor vagy elget teszel a bérbeadó követelésének, vagy nem, de ezesetben nyilván nem fogják tovább bérbeadni neked a dolgot.
2012. márc. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Amikor ide költöztünk,már akkor szét volt szakadva a gyönyörű franciaágy kárpitja! Már akkor azt mondta hogy újrahuzatja MAJD! na már msot eltelt pontosan 6hónap azóta 3x tettem fel neki a kérdést,hogy megcsináltatja végre vagy vegyünk új ágyat mi? Erre mindig kifogásokkal jön,neki erre nincs pénze most,VARRJAK RÁ POKRÓCOT.....mit?? bakker,21.században élünk!!! Úgy nézünk ki mint a cigányok már,mert 6hóap alatt képtelen volt újrakárpitozni. Azt hiszem a havi 35ezerx 6 hónappal igazán rátudott volna fordítani!

Nagyon unjuk már,ha ma is leráz,indul a felmondási idő,ne nézzen engem senki hülyének!!!

2012. márc. 29. 10:52
 6/13 A kérdező kommentje:
te miről beszélsz 4.válaszoló??? Mondom nem MI voltunk a kártevők!
2012. márc. 29. 10:52
 7/13 A kérdező kommentje:
amúgy az előző bérlőnél kezdett el szakadni,már akkor ha megcsináltatja nem lenne ez...
2012. márc. 29. 10:53
 8/13 anonim ***** válasza:

Van írás arról, amilyen állapotban átvetted a lakást?

Ha nincs, lehet, rátok húzza a sérülést.

Ha nem, szerencséd van.

Inkább keress normálisabb bérletet.

2012. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
nincs de azt már tisztáztuk hogy az előző bérlőnél kezdett el szakadni,azzal nincsen baj!
2012. márc. 29. 11:33
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem akkora hiba, ami miatt ki kellene akadnod. Mikor alszotok rajta, úgyis van lepedő, nappal pedig letakarhatjátok egy szép pléddel.

Persze ha megbeszéltétek, hogy megcsinálja, akkor illene eleget is tenni ennek. Rátok nem verheti a költséget, de nem is köteles megjavítani, mert nem befolyásolja a lakás használhatóságát. Ha mondjuk egy vízvezeték törne el, azt haladéktalanul meg kellene csináltatnia.

Szerintem keressetek valami békés megoldást.

2012. márc. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!