Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A bérleti díj mégis miért...

A bérleti díj mégis miért van? Nem azért, hogy a tőlem független (nem én okoztam) hibákat helyrehozni? A lakást az eredti állapátba tartani?

Figyelt kérdés
vagy lehet én tudom rosszul?....

2012. márc. 29. 10:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
azt hiszem eddig nagyon békés voltam....
2012. márc. 29. 14:09
 12/13 anonim ***** válasza:

A bérletidíj azért van,hogy használhasd más lakását.A kaució az amit azért kérnek,ha kárt okoznátok a lakásban.

Amúgy,ha nem ti kezdtétek ki az ágyat és a tulaj is elismeri,akkor minden oké,majd megcsináltatja vagy nem...

Mi például kénytelenek voltunk fél évig nézni a szétvert fürdőszobát(csőtörés volt és megcsinálták a házzal szerződésben álló vizesek,fel is falazták volna,de a tulaj azt mondta majd ő megcsináltatja...)és mikor már kiköltözéssel fenyegetőztünk akkor volt hajlandó megcsináltatni.

Amúgy én sosem mennék bútorozott albérletbe,azzal mindig csak gond van.

2012. márc. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Így járt...ma találtunk másik albérletet...
2012. márc. 31. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!