Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha elvitték...

Noviszád kérdése:

Mit tehetek, ha elvitték szüleim gázóráját óracsere alkalmával vizsgálatra?! Tudom, hogy nem "loptak"!?

Figyelt kérdés
Elmentem az egri TIGÁZ-hoz reklamálni, hogy öreg, beteg emberekkel nem kellene ilyet tenni ok nélkül, és kérdeztem, mit tehetek. Válasz: várjam a levelet, majd esetleg elmehetek Hatvanba a gázóra-vizsgálatra-vihetek szakértőt is(?!)-ki a szakértő?! Nem lehet gázszerelő, tigázos-akkor mi a teendőm?!

2012. márc. 30. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Mindig az övéké volt a lakás/ház? Korábban nem lakott ott senki?

Nekem a pesti albérletemnél volt, hogy óracserekor találtak valami kütyüt az órában, ami állítólag csökkentette a fogyasztást. Mondtam, hogy a tulajdonos egy nyugdíjas házaspár, akik tutira nem csináltak vele semmit, mert még a csapban a tömítést is szerelővel cseréltették ki nekem, annyira analfabéták minden műszaki dologhoz. Viszont csak pár éve vették a lakást, nem kizárt, hogy az előző tulaj machinált vele valamit. Rendesek voltak a gázosok, mert mondták, hogy akkor ezt a kütyüt most nagyon gyorsan dobjam be a kukába, ők nem látták.

2012. márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
keress rá a googleben a Tigázos óracserékre, meg fogsz lepődni, hogy mennyivel van probléma. A Tigáz ebből akar plusz pénzt behajtani, a valóban nem fizetők által elhasznált gáz értékét kompenzálni, van már ellenük pertársaság, megnyert per is. Ne fizessetek, keresd fel az ügyvédet, aki csokorba gyűjtötte a Tigázos panaszosok ügyét és vedd fel vele a kapcsolatot mielőbb. Szemét egy banda!
2012. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Izgulj, és spórolj a bírságra, vagy az ügyvédre. :(
2012. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazából semmit, ha nincs bizényítékod.

Tigázosok híresek arról, hogyha nincs rajtad ezer szemük helyben, akkor "egész véletlen" csinálnak bírságolnivalót.

2012. ápr. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!